Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mennyire támogatják a profi...

Mennyire támogatják a profi póker játékosok a számítógépen használható úgy nevezet segédprogramokat?

Figyelt kérdés

Élő játékban nem jegyzetelsz mindenkiről mert nincs rá időd, itt viszont megteszi a gép helyetted.

Szerintem előnyökhöz juttat, tisztességtelen...


2011. jan. 28. 12:48
 1/4 anonim válasza:
Én pl. Szoktam jegyzetelni itthon...
2011. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Poker Tracker-re és különböző HUD-ekre gondolsz? Mert edzeknek teljesen elfogadott a használata.
2011. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen a HUD vagy HUB (nemtudom) -ok ra gondolok

vágó hogy elfogadott hiszel azért hasznáják sokan. De sztem valamilyen szinten tisztességtelen

2011. febr. 9. 12:56
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nem feltétlen tisztességtelen. Élőben általában max 40-50 embert kell megjegyezned, ők a törzsvendégek az adott helyen, online viszont nem ritka, hogy egyszerre 100.000-en vannak fent.
2011. febr. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!