Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Balatonring nincs, így MotoGP...

Balatonring nincs, így MotoGP sincs nálunk. Miért nem lehet a Hungaroringen tartani?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 16:05
 1/8 svegerpeter válasza:
azért mert a gp-hez a kanyarokba nagyobb bukótér szükséges mint egy autóverseny pályán röviden ennyi
2011. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

olyan kicsi a bukótere a hungaroringnek? :O

háth... kösz az infót

2011. márc. 19. 19:50
 3/8 svegerpeter válasza:
nem oylan kicsi hanem nem elég nagy egy motorversenyre
2011. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

de van még Pannónia-ring és Kakucs ring

ott miért nem lehet?

2011. márc. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 svegerpeter válasza:

hm ez jó kérdés mondjuk erre nem is gondoltam.

talán azért mert ha csinálnak egy new pályát akkor lehet sok pénzt a saját zsebbe tenni. így meg nem lehetne. De gondolom nem csak ezért nem lehet már meglévő pályákat használni. Lehet hogy nem felelnek meg a szabványnak. Jobb ötletem nincs

2011. márc. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

miért lehetne abból sokat zsebre tenni? itt minden csak viszi a pénzt...meg ha be vagy ígérve, hogy egy év múlva kész, 4 év múlva se lesz belőle semmi

ott meg kész a pálya :S

nem értem

nagyon helyre kéne tenni a dolgokat

2011. márc. 21. 16:08
 7/8 svegerpeter válasza:
rendbe kéne tenni de nem tom mikor teszik rendbe
2011. márc. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert teljesen az f1re optimalizálták. Értem ezalatt pl. a bukóterek kialakítását. Az f1hez aszfaltozott bukótér kell, míg a motogpbe sóderágy.


Mondjuk hogy vitatkozzak magammal, ennek azért ellentmond vmelyest hogy most is van olyan pálya amelyik mind2 sorozatot vendégül látja (Barcelona, Silverstone, Sepang). Mindenesetre akkor is ezt szokták mondani okként ha felmerül a kérdés egy pálya kapcsán hogy miért nem alkalmas a gpre.

2012. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!