Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Formula-1 Magyar nagydíj!...

Formula-1 Magyar nagydíj! Szoktak Petsten valahonnan indítani céljáratos buszokat az edzésekre és a futamra? És ha viszek magammal enni- és innivalót, akkor azt bevihetem magammal a Hungaroringre? Vagy csak azt fogyaszthatom ami ott kapható?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
mogyoródra megy hév, az örsről, a kaját meg beviheted. a ringen minden horrordrága.
2011. ápr. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Azt hiszem a Lánchídtól indulnak ingyenes buszok, óránként azt hiszem, kaját piát beviheted! Üdv.
2011. ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A hévet azt tudom,de úgy rémlik,hogy szoktak indítani buszokat az Árpád-hídtól is.Az nekem kézenfekvőbb lenne,mert a Nyugati közelében fogok aludni.
2011. ápr. 5. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Én amikor mentem akkor Árpád hídtól ment. Mondjuk ez még 2009 volt.
2011. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Busz az Árpád hídtól indul Mogyoród közepén található templomig, onnan sajna gyalog kell menni. A HÉV pedig Örs vezér terétől indul Hungaroringre (itt kell leszállni ha a célegyenes környékén ültök) illetve Mogyoródra. Mogyoródon vár egy ingyenes busz ugyancsak a templomig. Ételt italt be lehet vinni, kivéve üveges üdítőt, sört.

2011. ápr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A templomtól már nincs olyan messze a pálya ,az már nem gáz.Csak ha a hévtől kellett volna gyalogolni,mert az szép kis táv és elvileg lesz velünk egy kicsit gyengébb idős ember.De így okés.Köszi az infót neked is és mindenkinek.
2011. ápr. 10. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Álló jeggyel az 5-ös kapun tudsz bemenni, tapasztalatból mondom, az a mogyoródi buszmegállótól nagyon messze van. Ha Szilasligetig jöttök hévvel, akkor normál tempóban 25 perc séta, ugyan hegynek fel, mezőn át, de nem vészes táv. A boxutca látogatásra viszont érdemes busszal menni, mivel a főbejárat oda van közelebb. A buszon a tömegre azért készüljetek fel!
2012. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!