Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Milyen tippetek lenne a...

Milyen tippetek lenne a segítségemre?

Figyelt kérdés

10 percig kell megállás nélkül futom. Sajnos, megálltam egyszer, de tovább futottam. Az edző nem volt elégedett, hiszen nem kellett volna megállnom.

Segítenétek nekem?

köszönöm


2011. máj. 28. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most hogy érted? Segítsünk neked futni? Hogyan?

Ha meg arra vagy kíváncsi, hogyan lehet 10 percet futni anélkül, hogy kipurcannál, nagyon egyszerű: fuss rendszeresen, és idővel megedződsz annyira, hogy ennél jóval többre is képes leszel. :)

2011. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg fuss egy kicsit lassabban, és akkor nem fáradsz el.
2011. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha esetleg cigizel akkor szüneteltesd vagy mondj le róla hidd el jobban fogod bírni a megterhelést
2011. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem a futásban kell segíteni (mondjuk jó lenne)...:D de köszönöm, megpróbálok egyenletesen lassan futni. amúgy nem cigizek.
2011. máj. 28. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell tanulnod beosztanod az energiádat, és felvenni egy ritmust.


Sokan ezért futnak inkább zenére.


Miközben beleélik magukat lelkileg a zenébe, elfelejtik a fáradságot

2011. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Fokozatosan kell növelni a tempót és a távot. futás után pedig ajánlom, hogy igyál meg egy pohár tejet, hogy szervezeted kapjon egy kis fehérjét és ezzel is segítheted, hogy jobban bírd.
2011. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 32 évesen elkezdtem kocorászni, mert felszedtem némi betegség miatt 15 kilót. 6 hét alatt eljutottam a fél perctől :-D a 69 percig. Majdnem minden nap 2000 métereztem és összejött. Mondjuk ez csak kocogás!!! Futni 12 hét után tudtam igazából 14-15 percet. De a kiindulási pontom a duplanullával volt egyenértékű!
2011. jún. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm mindenki tanácsát. Amúgy a kérdés kiírása óta sajnos még nem lett meg a megállás nélküli 10perc, de próbálkozok. Amúgy sajnos betonon futok és tornacipőben...
2011. jún. 22. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!