Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Felháborítónak tartod ahogy...

Felháborítónak tartod ahogy az RTl Klub közvetíti az autó versenyeket pl. : Forma1?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez időleges kérdés de az a lényeg itt, hogy ezt 2011. 06. 12. én vasárnap délután háromnegyed egykor írtam. Na de az RTL klubnak tegnap a Forma1 Kanadai nagydíj időmérő edzést nem közvetítette élőben mert fontosabb volt nála Fókusz és a Harry Potter II. amit már rengetegszer láttunk és talán a Híradó ami a felvezető műsor helyett volt és felvételről közvetítették 4órával később szerintem ellehetett volna csúsztatni a Híradót meg a többit 2 órával mert már előfordult ilyen ez szerintem undorító de mindig így szokták. De amit ma csinálnak az abszolút felháborító a Híradót leadni futam közben eddig mindig futam vége után szokták leadni az esti időpontok esetén. Ráadásul múlt hétvégén a WTTC magyar nagydíjának nem adták le az utolsó körét a műsorcsúszás miatt arra hivatkozva hogy ez már senkit nem érdekel. Szerintem ilyen böszmeséget még más adó nem csinált.

Ezt én teljes mértékben felháborítónak tartom.


2011. jún. 12. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én azt tartom felháborítónak, hogy Magyarországon élőben csak az RTL közvetíti a futamokat. Megértem, hogy több ember nézi a híradót mint a forma-1 et, de akkor inkább adja az m1 vagy akármelyik másik sokak által elérhető csatorna ...
2011. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
adta az euró sport is...
2011. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én a neten a BBC-n fogom nézni a futamot. Az RTL felejtős.
2011. jún. 12. 13:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát én azon vagyok kiakadva, hogy kézilabdát, meg ilyeneket ezeken a csatornákon adnak. Erre vannak a sportcsatornák. Van belőle elég. A forma 1et is oda lehetne tenni. De gondolom tisztában vannak azzal, hogy nagyon sok embert érdekel, és a nézettségnek meg jót tesz. Az, hogy nyomokban sincs ott ész, az már más tészta. A híradó fix pont. Mint bármilyen filmet, műsort megszakítanak a hírekkel, a forma 1 se kivétel. Én a németen szoktam a nézni. Ott több az infó, interjú stb. és nem szakítják meg. A WTTC nem tudom micsoda.
2011. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 TOMAtm ***** válasza:

Te,kb 3 hónapja be sem kapcsoltam a TVt.örülök h te ennyire ráérsz h végig tudj nézni egy 2 órás forma 1 et +időmérő.a másik meg gondolom panel apu vagy akinek nincs semmi dolga(fűnyírás pl) de azért leehetne a penész a strandra ilyen szép időben(a gyerekek biztos örülnének).

Természetesen ez magánvélemény,amennyiben nem illik RÁD a fent leírt jellemzés,kérlek tekintsd semmisnek az írásom,csak kb 8 ilyen kollégám van ilyen aki ugyanezért nyafog(és mind panel apu és nagyon erős xD).

De hogy a kérdésedre válaszoljak:igen felháborítónak tartom! az egész RTL klubbot is. -egyszer írtam véleményt a RTL oldalon a fókusz műsor színvonalon aluliságáról -kb 20 mpig volt fent aztán kimoderálták.pedig nem volt benne semmi sértő,csak nem tartozott az Éljen az Rtl-Klub kategóriába.Ennyit róluk.

2011. jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Figyi, vannak olyanok akiknek nem telik kábel tévére. A Forma1-et meg sokan nézik, így gondolom érthető, hogy a retek klubon van.
2011. jún. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen kevés dolgon érdemes "felháborodni" és ez spec nem tartozik közéjük.

Mindig meglep, egyesek mennyire ráérnek.....

2011. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
csak 1 újat tok mondani:nem WTTC, hanem WTCC(túra autó vb)
2011. jún. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Dragonight válasza:
Gyűlölöm!!!!Pünkösd vasárnap is csak az a förtelem ment egész nap,film 0
2011. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nem az RTL tehet róla hanem az eső Montrealban
2011. jún. 13. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!