Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » MI történt Kovalainen-el?

MI történt Kovalainen-el?

Figyelt kérdés
2007-ben a Renault-val kivállóan teljesített. Fisichella előtt végzett a pontversenyben. Dobogón is volt. A hatodik helyezett Robert Kubicától csak 9 ponttal kapott ki. 2008-ban nagyon jól kezdett a spanyol nagydíj előtt ugyanannyi pontja volt, mint csapattársának Lewis Hamilton-nak. A spanyol nagydíjon volt Kovalainen-nek egy balesete ahol ha jól emlékszem hordággyal vitték el. Ezek után teljesített olyan rosszul ebben a szezonban és a 2009-esben. Lehet hogy akkor a balesetnél valami traumát kapott? Vagy sokkot? Mert nagyon jól teljesített a balesetet megelőzően. 2010-től a Lotussal úgy látszik hogy visszatalált régi énjére. Sorra jobban teljesít mint csapattársa, Jarno Trulli. Szerintetek most hol tartana Kovalainen ha nem lett volna neki az a baleset? Mert szerintem 100% hogy kapott valami sokkot mert a baleset után teljesített olyan rosszul. Szerintem ha nem lett volna neki az a balesete lehet hogy már világbajnok lenne...
2011. júl. 19. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Most, hogy igy leirtad... van benne valami

De szerintem soha nem lett volna olyan jo, mint Hamilton, vagy Alonso.

2011. júl. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt nem lehet tudni!

Nagyon sajnálom szegényt..

Úgy látszik ugyanabban a szituban volt vagy van mint most Massa.

A hungaroringi balesete után nem teljesít valami jól..

2011. júl. 19. 01:07
 3/6 anonim válasza:
Sztem most a lotussal is jól megy mert egy olyan autóbal kicsikarni a q2 nagyon nehéz de csak kocsitól függ hogy lesz e valami belőle a jövőben.
2011. júl. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég valószínű hogy valami történt vele a balesetnél. Én ezt így nem raktam össze mint te de azt én is láttam hogy 2007-be milyen jó volt még azt mondtam ő egyszer az élmezőnybe mehet 2008-ba amikor bekerült a McLaren-be akkor tényleg nem volt rossz aztán Spanyolország után valamivel rosszabb lett de erre már nem nagyon figyeltem fel. De azért annyira nem lenne jó mint Hamilton például mert ő első évébe elverte Alonsot a Kovalainen meg Fisichella-t azért szerintem Fisichella az egyik legrosszabb versenyző volt a mezőnyből amikor átrakták a Ferrariba is oké hogy más kocsi de vagy 10 hellyel vert ha nem többel Räikkönen. És Hamiltonnak se kezdődött zökkenőmentesen 2008 és azért tudott hasonló teljesítményt nyújtani. De például Alonsonak kicsit rosszabb autója volt mert a Renaultba ült és Ausztráliába amikort még jó volt akkor is csak Alonsoval harcolt a 4.,5. helyért úgy hogy Hamilton az 1. volt és a Ferrarik kiestek. Vagyis azért annyira nem lenne jó Kovalainen de most úgy látszik hogy kezd visszatérni szerintem egy Renaultba amióta megjött megállta volna a helyét.
2011. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem egy él pilóta de nem rossz a srác. Trullival igazából nem érdemes összehasonlítani mert Tru-nak nincsen szervója amióta Lotusos. Hihetetlen hogy másfél év alatt nem tudták megoldani.
2011. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg érdekes amit mondasz, én se vezettem így le, de most hogy mondod...Egyébként szerintem alapból se volt egy bajnok alkat, ha kihozza magából a legtöbbet akkor is max egy élcsapat (valószínű Mc'Laren) második számú versenyzője lehetett volna. Amikor őt lecserélték, és jött helyette Button, tényleg rettentő gyenge volt, csak hátráltatta az egész csapatot. Azt, hogy most, hogy teljesít nem tudom, mert nem igazán szoktam figyelni, hogy annyira hátul mi zajlik :)
2011. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!