Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 2011. augusztus.1-2012....

2011. augusztus.1-2012. junius.15. (12 hónap) Tanácsokat várok, hogyan fogyhatnék ez idő alatt.15-20kg-ot. Max 25-öt?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,164 cm 75.6kg

50-55 kg lenne az álomsúly persze 1 év alatt.nem szeretném ha lógna a bőröm vagy ilyesmi.szóval ha 10-15 kilót fogynék 1 év alatt is örülnék.Persze,mindennap tornáznék 30-60 percet.suliba is heti 2x szokott lenni tesióra.mindenszerdán aerobic(1órás)esetleg még szobabicigliznék is egy keveset.mert tanulnom is kell...

azt gondolom hogy kevessebb szénhidrátot(tészta,rizs..stb.)és több fehérjét kéne ennem.semminassulás chipsek cukrok gyorskaják..semmi cukros üditő pl kóla, hanem vagy sima viz vagy cukor nélküli zöldtea,koffeinmentes gyümólcstea.a reggeli kávéba semmi sukor és én ugygondolom hogy egypici tej azért mehet bele..este 6 óra után nem ennék semmit max ha nagyon nem birom ki vagy egy gyümólcs vagy egy paradicsom vagy paprika..ADJATOK MÉG TANÁCSOKAT!!vagy mindentudok amit kell.???S.O.S aug 1-jén kezdem.segitsetek.esetleg valaki csinálná velem??? vagy valami...:))előre is köszi


2011. júl. 25. 14:16
 1/3 Loach ***** válasza:
Menj gyalog az iskolába, illetve onnan haza, és ha az időd engedi menj el túrázni erdőbe. Menjél 10-15km-es kört, a hátizsákodban kb.8kg-al. Használj hozzá botokat (nordic-walking) és igyekezz olyan gyorsan menni, ahogy bírsz. Amíg nincs suli, naponta el tudsz járni. Ha esetleg annyi időd lenne, hogy szeptemberig heti 4-5 nap el tudnál menni túrázni gyalogosan 25-30km-t (naponta), akkor simán fogynál csak ezzel 5-8kg-ot minimum. Étkezés szempontjából:reggel kenyér vmi hallal, vagy tengeri dologgal, ebédre amit szeretnél, vacsorára pedig gyümölcs. Szerintem kezd el már most...és kitartás!!!!ez a legfontosabb..
2011. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem a kenyér fogyasztást minimalizáld, vagy ha eszel se fehér kenyeret, hanem mondjuk magvasat, finom is és egészséges :) szerintem nasinak bele-belefér hetente max 1-2x egy kis doboz natur joghurt, mellesleg fehérjének se rossz. Halat és sovány husokat egyél, ha húsról van szó. tésztát minimalizáld. Havonta csinálhatsz magadról egy-egy teljes alakos képet hogy lásd az addig elért eredményt, mert ez motiválni fog szerintem ééés nagyon sok sikert kívánok, nehéz év elé nézel az biztos, de hidd el, megéri :)

16/f

2011. júl. 31. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BlackStar._. válasza:
szerintem 1 év alatt bőven le tudsz adni 15-20 kg-ot ha nagyon bele húzol.><
2011. aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!