Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Forma 1es VIP jegy mennyire jó?

Forma 1es VIP jegy mennyire jó?

Figyelt kérdés
tudom most volt a magyar nagydíj,és az egyik b.nőm dicsekedett hogy Vip jeggyel voltak.utána néztem,de én csak ilyen gold,silver jegyeket találtam.nem értek hozzá,pusztán kiváncsi vagyok,hogy ez most tényleg olyan nagy dolog??
2011. aug. 1. 21:39
 1/7 anonim válasza:
Inkább azt kérdezd, hogy mire jó...
2011. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolom mindenhova bemehet vele,meg a legjobb helyről nézheti,de engem az érdekel,hogy hányadik a "ranglétrán"?
2011. aug. 2. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
A vip a legjobb jegy, amit tudsz venni..:D Ha erre vagy kíváncsi.
2011. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
VIP jegy azaz a Paddock klubból élvezheti a versenyt. Barátnődet gondolom valaki bevitte, egy gazdag apuka vagy bárki más, akinek van egy felesleges millió forintja :D vagy egy valaki, aki ott dolgozik.. luxus hely a paddock.
2011. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fuuton ***** válasza:

Egy VIP jegy 948,000 Forintba kerül.

Ingyen kaja, pia, sétálgathatsz a padockban.

A legjobb!

2011. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

azóta találtam egy hirdetést:


[link]


ez-az.nem olyan amit ti említettetek,azért az nagyon durva lenne,ha 1misis jeggyel lett volna.

2011. aug. 4. 16:40
 7/7 anonim válasza:
1,5 millió Ft 3om napra
2014. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!