Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a blogról? (F1)

Figyelt kérdés

A webcímével ellentétben, ez egy F1-ről szóló blog lesz, eddig egy bejegyzésem van. Igen, már egyszer tett fel az oldal régebbi tulajdonosa a blog milyenségével kérdést, szóval ismerős lehet a link. Ő is az első bejegyzése után tette fel a kérdést, gondoltam hát én is 8igaz, h ő utána nem is írt már bejegyzést)

[link]


2011. aug. 2. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. A betűk aránytalanok..összevisszaság és nem jó.
2011. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik de azért hajrá hátha jobb lesz. Egyébként csak egy észre vétel. Felül ugye van egy kép amin ott van 1950 egy tényleg akkori kocsival és 2011 Schumacher 2004-es autójával.... Szerintem azt javítsd egy idei kocsira.
2011. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket még ha nem is a legjobbak. Köszönöm most, hogy szóltál vettem csak észre, hogy a fejlécben a képszerkesztőnél biztosan felcseréltem Alonzo Ferrariját Schumacher Ferrariára, mihelyst tudom javítom. Azért azt bővebben megindokolnátok, hogy mi nem tetszik benne? Hogy tudjam min változtassak?
2011. aug. 3. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:
pl a kedvencem nevét nem tudod leírni normálisan.
2011. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kijét?
2011. aug. 3. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!