Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Talmácsi miért van agyonsztáro...

Talmácsi miért van agyonsztárolva?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem az embereket, hogy miért kell ezt a Talmácsit ilyen magaslatokra emelni, mikor eljutott odáig, hogy motort sem kapott idénre. Hogy világbajnok lett 125-ben? Könyörgöm, 26 évesen versenyzett a 18 évesek ellen!

Ott lenne Michelisz Norbi, aki komoly eredményeket ér el, és az átlag ember semmit nem tud róla, de Talmácsit mindenki ismeri. Miért?


2011. aug. 13. 14:50
 1/8 anonim válasza:
100%

Van neked fogalmad arról, hogy mit jelent a MotoGP? Van fogalmad arról, hogy mit jelent az, hogy magyarként egyáltalán bejutott oda? Van fogalmad arról mit jelent a világbajnoki cím? Megmagyaráznám mindezt, de olvass utána inkább! pl. marketing szempontok alapján kit támogatnak, és ez csak egy szelet, ami Talma ellen volt, mégis

Mi visz téged arra, hogy belerúgj egy ilyen emberbe? te mit tudnál felmutatni? Michelisz Norbi is nagyon jó, drukkolok neki is!

Nem kell mást a sárba taposni, mellesleg olyat, akiről fogalmad sincs mit ért el...

2011. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mellesleg elég régóta nincs "agyonsztárolva" :)
2011. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazad van abban, hogy nagy dolog egy világbajnoki cím a Moto Gp-ben, 100%-ban egyetértek, nem kell kioktató hangon beszélned, egy percig nem mondtam, hogy bele akarok rúgni, vagy hogy Talma egy senki lenne. De!: Ő ma már nem ér el eredményeket (ugyanis nem versenyez) Michelisz norbival ellentétben, aki igen. Ennek ellenére mégis többet hallunk a médiában Talmáról, mint Norbiról. Na ez a problémám!
2011. aug. 13. 16:10
 4/8 anonim válasza:
Mostanában semmit nem hallottam Talmáról...
2011. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tévedsz.

Talma teljesen eltűnt,viszont Norbiról minden héten van valami a tv-ben.

2011. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talma ráaádsul a teljesítménye miatt jutott be a MGP-be, ellentétben pl Zsoltikával F1-nél, akinek semmi komoly gp2-3as eredménye nem volt. (csak pénze)
2011. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Talmáról már jó ideje semmi sincs, nem tudom honnan veszed ezt, viszont Norbiról egyre több cikk/riport van.

Előző

Zsolti max Forma-3000-ben tudott bizonyítani mivel GP3 2010-ben, GP2 pedig 2005-ben alapult:)

2011. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor inkább tudott VOLNA mivel ugye nem azért került oda :D
2011. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!