Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek FORMA 1-ben a...

Szerintetek FORMA 1-ben a McLaren Mercedes vagy a Ferrari a jobb?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 20:54
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Az biztos, hogy a legerősebb pilótapáros a Mercedes GP-ben van.


A kérdésre válaszolva szerintem a McLaren jobb, de én a Ferrarit szeretem jobban.

2011. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Pályafutásukat nézve egyértelműen a Ferrari.


Ferrari

=======

Pontok: 5566,9

Győzelmek: 214

Pole: 205


McLaren

=======

Pontok: 2428

Győzelmek: 69

Pole: 67


Bár ezek nem naprakész adatok, azért látszik a különbség. És bár a Ferrari sokkal régebbi csapat mint a McLaren, az eredmények szempontjából (szerintem) ez nem számít. Ők a valaha volt legjobb csapat, és ezt nem elfogultságból mondom (Schumacher óta én is rühellem őket).

2011. aug. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 molnardav válasza:

Én Alonso drukker vagyok, ezért kötelességből a Ferrarit kellene mondanom... de sajnos ez nem így van. Nagyon rosszul megy a csapatnak mostanában. :(

Amúgy a Ferrar, és a McLaren kb egyforma erős, de a Red Bull ellen sajnos senkinek sincs esélye. A többi pilóta, és csapat nem vallja be, de ők igazából már feladták a harcot a Red Bull ellen. :(

2011. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ebben a statisztikában a Ferrarinak 16 év előnye van!

Ha 1966-tól nézzük (azóta van jelen mindkét csapat az F1-ben), a McLaren 12 egyéni világbajnoki címet szerzett, a Ferrari csak 9-et. Így máris a McLaren tűnik jobbnak

2011. aug. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Előző, ha belőled indulok ki akkor ez is igaz:


Vettel 2006-ban kezdett és azóta egy vb-t nyert, mindjárt itt a második. Schumacher '91-ben kezdett, dehát ne számoljuk a 7 vb címét, mert akkor még nem volt Vettel. Szóval fettel ezerszer jobb mint sumi? A te logikád alapján igen. Remélem így már érzed, mekkora butaságot mondtál. Nem az számít, ki mikor kezdte, hanem hogy mit ért el. Egyébként a McLaren sem lenne ennyire az élvonalban a statisztikákat illetően, ha nem lett volna náluk egy bizonyos Adrian Newey. Ő ugyanis 14 vb címet nyert a forma 1-ben, különböző csapatokkal, szinte kizárólag a tervezői munkája miatt. Egy ilyen zseni nélkül nem lett volna Mclaren Honda, vagy Williams Renault, vagy Mclaren Mercedes, vagy Redbull Renault uralom sem.

2011. szept. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Pont arra akartam rávilágítani, hogy a statisztikák alapján nem igazán lehet levonni semmilyen következtetést. Minden csak attól függ, hogy milyen megvilágításból nézzük azokat a bizonyos számokat...
2011. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Annyiban igazad van, hogy a "legjobb" csapat megnevezése tulajdonképpen lehetetlen. Amit kimondhatunk, az az, hogy a Ferrari a legeredményesebb csapat a forma 1-ben, és ez cáfolhatatlan. Ahogy az is, hogy Schumacher a valaha volt legeredményesebb pilóta, ám ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy ő a legtehetségesebb, vagy a legjobb. Egyszerűen jókor ült jó autóba.
2011. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
a 12-es válaszoló statisztikájában remélem nem csak én veszem észre az 1000 km-ről is virító hibákat. az általam oly nagyon gyűlölt ferrari a jobb. ha az f1-ben töltött évek szerint nézzük akkor hajszállal a mclaren (persze nem csak mercedes)
2012. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
"Egyébként a McLaren sem lenne ennyire az élvonalban a statisztikákat illetően, ha nem lett volna náluk egy bizonyos Adrian Newey. Ő ugyanis 14 vb címet nyert a forma 1-ben, különböző csapatokkal, szinte kizárólag a tervezői munkája miatt. Egy ilyen zseni nélkül nem lett volna Mclaren Honda, vagy Williams Renault, vagy Mclaren Mercedes, vagy Redbull Renault uralom sem." Adrien Newey-nek nem sok köze volt a mclaren hondához. TE MAFLA
2012. márc. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A Ferrari rekordokban jobb, de a McLaren kezdi beérni pontokban, de ami azt illeti: ha választanom kéne a kettő közül, akk a McLaren, de egyébként a Redbull és a Lotus a kedvencem...
2012. júl. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!