Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Most nézem EUROSPORT-on az...

Most nézem EUROSPORT-on az atlétikát és férfi futás kategóriában volt egy férfi amputált lábakkal, és futó műlábai voltak. Csak az nem értem, hogy az összes többi futónak nem volt fizikai hibája, ez hogy lehet, hogy velük futott?

Figyelt kérdés
nepszava.com/files/2011/08/op. Jpg
2011. aug. 29. 13:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsa link nem működik, nem tudom miért nem...
2011. aug. 29. 13:45
 2/6 Lollapv ***** válasza:
100%
ez a sprintet paralimpiai bajnok....mivel normalis mezonyben akart indulni es olimpian is szeretne versenyezni, ezert az atletikai szovetseggel hosszas targyalasok utan megbeszeltek h indulhat....kellett teljesitenie egy kiszabott szintet...az iaaf azert nem akarta h induljon mert a laba also resze ugye nem savasodik el es ezzel elonyt elvez....de mivel nem tud vele akkora elonyt szerezni (nem tud rajtolni es a futasok elejen lemarad) ezert engedelyeztek az indulasat
2011. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mostmár értem, köszönöm a választ!
2011. aug. 29. 16:21
 4/6 anonim válasza:
29%
Bocs az OFF-ért kedves kérdező, de ilyen esetben, nem gondolod, hogy értékelned kéne hogy hasznos választ kaptál? Alig használja valaki rendeltetésszerűen ezeket a gombokat.
2011. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

elég xar lehet hogy valakinek már az is örömet okoz ha valaki meegnyom egy zöld kezet

egy köszönöm szerintem sokkal többet ér, mint egy kattintás

2012. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 verusmerus válasza:
egyébként Oscar Pistoriusnak hívják a férfit
2012. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!