Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » F1. Szerinted ki lesz a...

F1. Szerinted ki lesz a második a szezon végén? Hamilton, Webber, Button vagy Alonso?

Figyelt kérdés

Szerintem ez lesz a végeredmény:

1. Vettel (sajnos)

2. Button

3. Webber

4. Alonso

5. Hamilton

Szerintem ez a sorrend a legelképzelhetőbb. Button azért lesz a második mert ő teljesít a legjobban az említettek közül. Webber azért lesz a harmadik mert mégis csak egy Red Bullban ül, de Button előtt tuti nem fog végezni. Alonso a gyenge Ferrari miatt lesz csak a negyedik. A top3-ban nem lesz. Ebben biztos vagyok. Hamilton is tuti csak ötödik lesz(max negyedik). Előrébb nem fog végezni, mert nagyon peches és meggondolatlan. Pedig az egyik kedvenc versenyzőm. Na mind1. Jövőre úgy is valamelyik McLaren-es lesz a bajnok. :)


2011. szept. 14. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

1. Vettel

2.Webber vagy Hamilton

3.{kettojuk kozul vmelyik}

4.Alonso vagy Button

5.{kettojuk kozul vmelyik}

...amúgy én orultem volna egy Schumacher vb gyozelemnek ,mert nagy kedvencem ,de egyébként Ferrari fun vagyok

2011. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem Fernando Alonso lesz a második. Hiába gyenge az autója, ő kihozza belőle a maxot, sőt talán még többet is.



Egy picit elfogult vagyok

(Alonso-Webber fan)

2011. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Vettel

2.Webber

3.Hamilton

4.Alonso

5.Button



A válasz megírásának időpontja: ma 15:41

Hidd el nem csak te...:) Sztem jovore mar tuti nyr\ernek futamot\futamokat:D

Am nem fun, hanem fan^^

2011. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:59

Mindegy az most ,hogy fan vagy akármi ,de reméljuk ,hogy Schumi jovore sokat fog villantani a tudásából:)

2011. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
sooot az lenne a legszebb az egészben ha újra Ferrariban ulve sikerulne neki. Na viszláááát. Foorza Ferrari és még hajrááá Schumi :D
2011. szept. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Na azért az picit irónikus lenne, ha Alonso és Schumi versenyeznének a FerrarinálxD
2011. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy csak Schumi nyerjenXD

Igazabol az lenne a legjobb, ha mindenkinek ugyan olyan kocsija lenne!

Igy Alonso, Hamilton, Schumi, Vettel es Rosberg kozott tuti izgalmas csatak lennenek:)

2011. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

20:02!


Honnan veszed hogy csak a top pilóták lennének a mezőny elején ha mindenkinek ugyanolyan autója lenne??

És mi az hogy Vettel akkor az elején lenne? Tuti hogy nem! Szerintem ha mindenkinek ugyanolyan autója lenne Vettel örülne ha hébe-hóba pontot tudna szerezni. ;) Go Button, Hamilton és Webber! ;)

2011. szept. 14. 21:26
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom.Eddig Webbert tartottam esélyesnek(a 2. helyre),de mivel most kiesett...Buttonnak talán lesz esélye az ezüstérmes helyre,mert végül is jó pilóta,meg szerintem idén a McLaren-es lesz a második és mert Hamilton-nak pechje van,folyton(illetve csak néha) kiesik ,de az 5 nagy (Vettel,Webber,Hamilton,Button,Alonso) ő nem fejezi be a versenyt a legtöbbször.Vettelről annyit,hogy a kedvenc versenyzőm 2008(az első futamgyőzelme) óta és még mindig szimpatikus nekem,de az már nekem is unalmas,hogy minden 2. futamon nem ő nyer és hát már most megnyerte a VB-t(mondjuk matematikailag még van esélye,de az se lesz sokáig).Alonsoról annyit,hogy nem a kedvenc versenyzőm(nem,nem utálom mint pl. Hamiltont) és soha nem is lesz az,de azt el ismerem,hogy jó pilóta és szerintem még talán egy VB-t fog nyerni,de hogy ha folytatódik a Vettel simán nyerő korszaka(Vettel nyerő korszaka az nyugodtan maradjon :DDDD:)))))) akkor A spanyolnak esélye nem sok lesz.Bár,hogy őszinte legyek szerintem Alonso már nem fog több VB-t nyerni,mondjuk 3-4 évig még versenyben marad a világbajnoki címért,de elhódítani nem fogja.Az F1-ben azt sajnálom a leginkább,hogy Massával volt az a baleset és így nem lehet a világbajnokság nagy esélyesei között és az is elképzelhető,hogy a brazil helyett jovőre már más fog ülni:( Na,ami a lényeg :SSeebbaassttiiaann VVeetteell 2011 világbajnoka!!!
2011. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

Mert? Miert ne lenne benne Vettel?De Webber ott lenne mi?

Latom most is alazza a Red Bullban...:p

2011. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!