Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek mi várható 2012-be...

Szerintetek mi várható 2012-ben a Formula 1-ben?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
bikák maradnak erősek, ferrari jobb lesz egy kicsit, mclaren meg az év elején gyengélkedni fog szerintem. Főleg a brit nagydíjból indultam ki..
2011. szept. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Sok fog múlni azon is, hogy mi lesz a gumiszabály és hogy milyen gumik lesznek a következő szezonban, mert a mostani az szerintem elég ratyi. Meg persze hogy változtatnak-e ismét valami jelentősebbet a szabályokon. Igazából eddig mindig az volt, hogy üzleti érdekből úgy változtatták a szabályokat, hogy "izgalmasabb" legyen a verseny. Amikor a Ferrarik éveken keresztül elképesztő erősek voltak Schumacherrel, akkor hoztak egy csomó olyan szabályt, aminek a célja ennek a dominanciának a visszaszorítása volt. Most meg majd hoznak olyan szabályokat, amelyek a Red Bull dominanciáját hivatottak visszaszorítani. Így működik az F1.
2011. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sztem a Red Bull ismet erosebb lesz a tobbieknel, de mar korant sem annyival. A Ferrari csak halad le a lejton, hatalmas valtozasok kellenek naluk, pl Domenicali-t(vagy kit:)) lecserelni es meg sokakat...

A McLaren eros lesz, mert van 2 jo pilotajuk es nagyon jol el vannak egyutt.

A Mercedes jovore sokkal erosebb lesz (mondjuk en nagyon orulnek neki^^)

A tobbiek meg nem nagyon izgatnak senkit...

2011. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A Team Lotus megszerzi első pontjait és bekerül a Q2-be is. Ledolgozza a hátrányát. A Lotus név jó lenne, ha itt maradna.
2011. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A Red Bull elől marad, a McLaren lesz a fő riválisuk(bár már idén is azok lehettek volna mert a kocsi meg volt hozzá). A Ferrari kb ugyanitt marad és talán a Merci felzárkózik kicsit. A Williams egyre nagyobb bajban lesz mivel a Team Lotus fel fog zárkózni. Persze ezek csak feltételezések:)
2011. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Fromjezus ***** válasza:
Én csak remélni tudom, hogy ennél jobb idény lesz, ez már olyan Schumacher-korszakot idézett... Ez nálam a dög unalom kategória
2011. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A csapatokról:

A Lotus simán hozni fogja a Force India szintjét, vagy sokszor pontszerzők lesznek. Főleg Kovalainen.

A Williams és a Torro Rosso jobb lesz mint idén.

A Sauber gyengébb lesz.

A Mercedes a Ferrari előtt lesz, de a Red Bull-t és a Mclarent nem fogják tudni elkapni.

A Mclaren és a Red Bull verni fogja az egész mezőnyt és kb egy szinten lesznek.


A pilótákról:

Kovalainen a Lotussal minimum a 12-dik helyen fog végezni. Trulli sokkal gyengébb lesz tőle.

A Torro Rossonál Alguersuari sokkal jobban fog teljesíteni mint idén, Buemi már a 2012-es szezonban már nem lesz a Forma1-be.

A 2 Sauberes gyengébb lesz, az egyetlen érdekesség az lesz hogy Perez verni fogja Kobajasi-t.

Rosberg-et évvégén a harmadik helyre tippelem. Schumacher-t, Alonso-t, Hamilton-t, Vettel-t és Massát verni fogja simán. A vb cím valószínűleg Button és Webber között fog eldőlni.


Szerintem ez lesz a 2012-es szezonnak a végeredménye:

1. Button vagy Webber

2. Button vagy Webber

3. Rosberg

4. Hamilton

5. Schumacher, Alonso, vagy Vettel

6. Schumacher, Alonso, vagy Vettel

7. Schumacher, Alonso, vagy Vettel

8. Massa


Konstruktőr:

1. McLaren

2. Red Bull

3. Mercedes

4. Ferrari

2011. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Fecó79 ***** válasza:

Nem számítok jelentős változásokra!

Az RBR-t kell majd legyőzni, és Vettel lesz a fő favorit.

Mondom ezt én, aki 17 éve McLarenek szurkolok...

Nem tudom mennyit jelent majd a befújt diffúzor betiltása, de nagy csodákat nem várok.

Szerintem ugyan az lesz az erősorrend, mint idén.

Kiemelkedő RBR, kb. egy szinten lévő McLaren és Ferrari, majd a Mercedes.

A sereghajtók között a Lotusban benne van a potenciál, hogy előre lépjenek, és rendszeres Q2-ek legyenek.De legalább 1.2 mp-t kell javulniuk.

2011. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom honnan veszitek hogy a merci ennyit fog javulni... Csak nehogy az legyen mint tavaly! :D Azt se nagyon értem mire alapozzátok hogy a ferka sokkal gyengébb lesz mint idén, hisz egy lényeges szabályváltozás lesz- tudtommal- és az pont jól fog jönni a paciknak.

Na majd félév múlva ilyenkor meglátjuk kinek lett igaza! ;)

2011. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Remélem MS nyer,e nincs nagyon sok esélye
2011. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!