Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ifjusági fekvenyomó versenyen...

Ifjusági fekvenyomó versenyen 52kg,54kg,56kg-ba menyit szoktak nyomni? Thx

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 12:15
 1/7 dirtboy ***** válasza:

a fekvenyomó verseny nem arról szol hogy van egy adott súly (52kg,54kg,56kg-ba) és abba kell minél több ismétlést nyomi.

arról szól hogy a versenyző minél nagyobb súlyba nyomjon 1szabályos ismétlést.

ha pl. van két versenyző aki ugyan annyit nyomott akkor a testsúlyuk fogja eldönteni hogy ki nyert./az alacsonyabb testsúlyú nyer olyankor/

2011. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem súlycsoportokra gondolt a kérdező, te észlény...
2011. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:

te meg ne okoskodj itt,mit észlényelez?

húzz az egyéb kategóriába okoskodni,meg be szólogatni másoknak.

azért gondoltam hogy a súly amit írt az a súlyzó súlya mert egy ember nem lehet egyszerre 52-54 és 56kiló.

másrészt meg ha megnézed azt írta hogy 56kg-ba.

és ezt a ba szócskát súlyzók súlyaira szokták mondani.

ha azt kérdezné hogy ilyen testsúllyal menyivel szoktak nyomni azt úgy kéne kérdezni hogy /Ifjusági fekvenyomó versenyen 56kiló-val mennyit szoktak nyomni?/

na így már azt gondolnám hogy az 56kiló a testsúlya.

lehet hogy igazad van és csak rosszul fogalmazott a kérdező, de majd elolvassa a válaszom és majd megkérdezi érthetőbben ha érdekli.

2011. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs akkor rosszul írtam ki én a súlycsoportra írtam a 52,54,56kg szóval menyit szoktak nyomni ebbe a súlycsoportokba?(ifjusági) 16-17éves
2011. okt. 20. 14:41
 5/7 dirtboy ***** válasza:
100%

ez változó

volt már olyan hogy 56kilós srác 115kiló nyomott de az már igencsak kiemelkedő teljesítmény volt.

függ a technikától is hogy mennyit bírhat nyomni.

akik megtanultak jól hidalni azok elég jó súlyokat nyomhatnak 56kilósan is,de aki sima testépítő fekvenyomást csinál ők biztosan kevesebbet teljesítenek.

plusz függ az életkoruktól is meg hogy mikor kezdték,szóval sok mindentől függhet.

szerintem úgy átlagban a 70 és 90kg közt lehet a nyomásuk.

most 29edikén lesz amatőr fekvenyomó és erőemelő bajnokság Tiszaújvárosban, majd ott megpróbálom megjegyezni hogy kb. mit teljesítettek.aztán leírom ha érdekel.

de ez még nem tuti hogy tudni fogom mert versenyzőt kell felkészítenem plusz fényképeznem is kell majd szóval nem garantálok semmit.

2011. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oks ha megtudnád jegyezni csak átlagba akkor azt nagyon meg köszönném de ha nem akkor sincs baj. Én 15éves vagyok 3hónapja edzek 54kg vagyok és 80kg-ot nyomtam ki tegnap csak érdekelt hogy a versenyeken mennyivel nyomnak Előre köszi Helló
2011. okt. 20. 15:06
 7/7 dirtboy ***** válasza:

na megvolt a verseny,hát elég silány volt.

a te kategóriádban nem is sokan voltak meg nem is valami komolyan sportoló fiúcskák úgy hogy nagyjából olyan 60kilókat nyomtak kb.

de 15évesen 55kilüsan ha tényleg szabályosan nyomtad a 80at az nagyon jó eredmény.

viszont a szabályosságra figyelj mert ha a teremben megy a 80 a saját módszereddel akkor versenyen nem biztos hogy fog menni a 80 mert ott nincs mese,ha nem valamit elrontasz akkor nem adják meg a nyomást.

2011. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!