Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 2016-os olimpián milyen...

2016-os olimpián milyen számban lenne esélyem indulni? (nem vicc, nagyon komolyan kérdezem)

Figyelt kérdés
Kitartással nincs gond...3 hónap alatt fogytam 11 kilót és 1 év alatt lettem a suli utolsó futójából az első vagy legalább is a top 3-ban vagyok és sok érmem van..de nem csak futás érdekel.5 éve vagyok aktiv sportoló.Szálkás lábakkal és aránylag elég nagy felsőtestel . Tehát felül nagyobb vagyok mint alul.70 kiló környékén.19 éves vagyok, nagyon jó fizikumú és sok sportot próbáltam, erősségem a hosszútávfutás 3000 méter és afelett. Bringázás és Ketrecharc ami jólmegy és 172 cm magas vagyok.
2011. okt. 22. 12:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komolyan gondolod, akkor menj el egy sportegyesülethez, és ott kérdezz meg egy szakembert.
2011. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Írtad.h bringa,ketrecharc,futás,ezek,szal szerintem (ketrecharc miatt)elmehetsz boxolni,vagy szabadfogású birkózás.(Írtad,h biciklizés,szal)rövid vagyy hosszútávú kerékpározás.Meg esetleg ha van kedved hozzá akk öttusa vagy könnyűatlétika.DECSAK 1ET VÁLASSZ!!!

Azok alapján,amiket írtál,ezekből lehetnél eredményes.

2011. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én kajak kenura is gondoltam : ) mivel alacsony vagyok és felül viszont erős felépitésű de mégis kicsi a súlyom .vélemény?
2011. okt. 22. 13:30
 4/28 lee12 ***** válasza:

ha minden nap edzel és otthon még külön is akkor a kajak is lehetséges de akkor tényleg nagyonkeményen kell

boxolni simán kijuthatsz 2 év alatt egy jó klubban már megtanulsz mindent és még lesz 3 éved keményen megedződni

birkózást nem tudom mennyi idő megtanulni a technikákat

2011. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Szerintem sok edzés és kitartás a kulcs minden számhoz! Ezért amiben a legjobbnak érzed magad azt a képességedet fejlesszed.
2011. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Boksszal az a bajom hogy belém idegzödtek már a ketrecharc elemek...ott másképp ütünk és mozgunk és az utcán is hasznosabbnak tartom igy levetközni se szeretném..és ugye igy meg átszokni elég nehéz lenne.
2011. okt. 22. 18:05
 7/28 lee12 ***** válasza:

jobb utcán a box de ez most lényegtelen

amúgy meg azt kalkuláld be hogy van aki 3 éves kora óta minden nap ezért edz hogy kijusson te meg pár év alatt akarod behozni+ kell kvóta amit nehéz szerezni

2011. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Pont hogy ketrecharc jobb utcán mint box...
2011. okt. 23. 22:01
 9/28 anonim ***** válasza:
Nem értem,h mi a f*szért hiszi mindenki,h utcára jobb a box.Jó,megtanítanak ütni,meg adnak 1 aránylag jó fedezéket,és?Ki nem szarja le?Mi van ha rúgnak,ha?Azzal mit kezdesz a boxoddal?Pláne ha öv alá megy.A box ringbe jó(bár sztem még oda se).
2011. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Így van..egyetértek carbonnal..én MMA-am 2 évig és bármelyik boxost megverem..minden ütésnél előrelépnek a lábukkal és ha kirúgod a kilépő lábát akkor bázist veszít és cumi :D
2011. okt. 24. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!