Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A forma1 az hivatalosan...

A forma1 az hivatalosan koedukált verseny és csak azért nincsenek nők, mert nem elég ügyesek, hogy bejussanak, vagy csak férfiak vehetnek részt benne?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
A nőket általában nem érdekli a forma1, ha mégis akkor se akarnak versenyezni. Így nem lehet nőként családot alapítani, hogy kb. egész évben utazzanak. Másrészt meg a női szervezet nem bírja annyira az ilyen környezeti sokkokat, amit az autóversenyzés okoz.
2011. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnének benne nők is, és lehet, hogy lenne elég ügyes is, csak valamirt nem akarnak.
2011. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

vannak női autóversenyzők, csak a nők általában nem autób*zik, mert nem kell ezzel kompenzálniuk :D

ott van pl. Bia Figueiredo (remélem, jól írtam), ő még jól is néz ki.

2011. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az F1 szabályzat tudtommal nem tiltja női versenyzők részvételét (pl. nő előbb versenyzett az F1-ben, mint színes bőrű férfi). Ez általában inkább a tehetségen és a szponzorokon múlik. A nők amúgy is ritkán választják ezt a hivatást, így az a kevés versenyző vagy nem elég jó (vagy inkább nem tartják annak) vagy nincs meg az anyagi háttere. A többi kategóriában (főleg az USA-ban) pl.abszolút nem ritka a női sofőr.
2011. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem még nem találkoztak olyan nővel ebben a kérdésben, aki bírná az F1 autó megterhelését.

Nagyon jó fizikum kell hozzá, és koncentráció.

Fizikummal pedig a Nők eleve hátrányban vannak. És ahogy fogy az erő, azzal arányosan a koncentráció is.


Szerintem kb. ezekért.

2011. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
hát azért vannak olyan lányok akiket érdekel a Forma1 pl: engem :D
2011. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sztbali válasza:
Nagyon sok lányt érdekel a Forma-1. Mostanság eléggé a kedvencük lett. ismerek egy komolyabb lánycsoportot akit érdekelm ez a sport. 22/f
2011. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a csajok sincsenek kitiltva, mindössze kinek kell egy olyan versenyző, aki ha épp havibaja van, akkor beájulhat a volánnál vérszegénység miatt.
2011. nov. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lehetnek benne csajok, volt, hogy volt is, de be lett miattuk vezetve vmi időedzéses időkorlát, mert nagyon lassúak voltak, és azóta nem is tudnak bekerülni. Vhogy így...
2011. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!