Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Bruno Senna most ugyanazzal a...

Bruno Senna most ugyanazzal a Lotus 97T-el megy, amelyikel Ayrton Senna ment 1985-ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Erre a kérdésre keresem a választ, nem vagyok nagy szakértő, lehet nem is Lotus, amivel Bruno megy, de kiváncsi vagyok.


2011. nov. 3. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bruno Senna a Renault gyári csapatának a versenyzője. A Forma 1-ben meg elég nagy változások voltak az elmúlt közel 20 évben :)
2011. nov. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Bruno Senna? Ja az a politikus ja már emlékszem már rá. Hát nem tudom hogy a politikusok miért mennének f1-es autóval de ok.
2011. nov. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az első válaszolónak! :)
2011. nov. 4. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:
nem valószínü a Lotus kiszált a forma1ből de,ha mégse akkor se adnak egy 26éves gépet a versenyzőjük alá.
2011. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2011. nov. 5. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden évben új kocsik vannak:) Egyébként amivel anno Ayrton ment az a Team Lotus autója volt de ők kiszálltak 94-ben.(jelenlegi Team Lotus csak a nevükben ugyanaz). Amivel meg Bruno megy az a Lotus Renault R31. Ez a hajdani gyári Renault csapat leszármazottja és itt a Lotus Cars gyár szállt be a csapatba.
2011. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!