Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Gyomor saw ellen szedek...

Gacsó Rudolf kérdése:

Gyomor saw ellen szedek gyogyszert, és most danabolt akarok szedni, hogy lehet-e egyszere a 2-őt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked nem.
2011. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
1.vel egyetértek.
2011. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Igazából a feltett kérdésedre nem tudom a választ, de a figyelmedbe ajánlanám a búzakorpát, a belgyógyászom ajánlotta.Én már 3 fajta savlekötőt használtam reflux miatt a savra, egyik se ért semmit, tök rosszul voltam egész nap, ettől viszont egy hét alatt olyan jó közérzetem lett, hoyg nem is gondolkodok savlekötőn, úgyse használ, és legalább természetes, nem gyógyszer.

Egy kanál búzakorpa egy doboz kefírbe(egyébként az emésztésnek is nagyon jót tesz).Én reggel és este is eszek egyet, hoyg este se érezzem úgy a savat, de ha nem ilyen súlyos mint nekem, akkor lehet neked egy is pont elég.Egyébként nem túl finom, de kit érdekel ha nem gyógyszer.Bármelyik patikában vagy jobb közésrtben meg tudod venni.Kb. 200ft.Feltétlen próbáld ki, mert felszívja a savat.

Sok sikert, és jobbulást!

2011. nov. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
probáld ki a Salvus vizet az uvegre irtak alapján....
2011. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!