Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Az, hogy lehet, hogy Schumache...

Az, hogy lehet, hogy Schumacher az idomeron ilyen gyenge, futamon meg nagyon megy neki?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira gyenge az ideje, csak Nico egy körön gyorsabb nála. A versenyen más a taktikájuk, + Schumi-nak azt hiszem gyorsabban tudnak kereket cserélni, ezért jobb a versenyen Schumacher nameg ő sokkal rutinosabb versenyző mint Rosbi. Na ha jövőre jobb kocsijuk lesz, majd sok-sok kettősgyőzelmet láthatunk tőlük :D
2011. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is;)
2011. nov. 12. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Rosbi 1 körön nagyon jó, Schumacher meg régen is versenytempóba volt kiemelkedő. Legtöbbször meg időmérőn amúgyis valami hátráltatja MSC-t.
2011. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon más egy körön gyorsnak lenni és egy teljes futamot végigvezetni. Sok minden közbejöhet mindkettőn. A legtapasztaltabb versenyzők is lehetnek lassabbak 1-2 körön, de a futamokon rendszerint jobban teljesítenek. Meg aztán lehet, hogy a Merci is inkább hosszútávon nyújt jobb teljesítményt.
2011. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a lenyeg, hogy a versenyen osszak a pontokat.

Remelem osszejon egy 5. hely:D

2011. nov. 13. 12:53
 6/8 anonim válasza:

Verseny alatt nézd ezt az oldalt is

[link] és látod, hogy nem is olyan gyenge, versenyben pedig jobb is lehetne ha a csapatvezetés úgy akarná

2011. nov. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nos scumacher szerintem azért gyenge időmérőn mert nem is olyan gyenge na hój mindegy. rosberg kicsit jobb időt szokott nála futni és rosberg valahogy időmérőn többel tudja nyomni. Viszont Schumi meg azért ''TUDJA'' úgy nyomni neki mert már tapasztalt hiszen azért 7-szeres világbajnok és 2007 be vonult vissza mikor 1994-ben kezdte. szerintem csak azért tudja úgy nyomni mert tapasztaltabb de nem biztos. TUDOD MIT? KÉRDEZD MEG TŐLE! :D csak vicc volt! :)
2011. dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
most lehetne jó:D
2012. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!