Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Aki volt már a magyar nagydíjo...

Aki volt már a magyar nagydíjon (F1) tudna segíteni?

A 2012-esre szeretnék elmenni de nem tudom hova érdemes megvenni a jegyet.

Az f1 klub.hu-n keresztül klubtagsági díjjal együtt a Silver 4-be 28.000Ft-ért úsznám meg a hétvégét. Ha álló helyet választok akkor 10.000Ft-ért. Nagy a különbség szóval nem tudom.

Aki volt már valamelyik szektorban, mit tapasztalt? Mennyire látható a pálya? Álló hely esetében mekkora a mozgástér? Mert ha a fél pályát be lehet járni azért az nem rossz, mert a lelátóról csak egy pontját látod a pályának, kérdés az hogy az álló hely milyen közel van a pályához, mert ha messze akkor hiába tudsz körbemenni a pályán nem sokat fogsz látni.

A másik kategóri a Silver 7, 6 lenne de az már 60.000 FT (erre már nincs klubb kedvezmény), viszont közelebb van a pályához.

itt egy térkép: [link]

Tapasztalatok vélemények a szektorokról?

Köszi a válszokat

2011. nov. 21. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 2009-ben voltam a Silver 5-ön. Lehetett látni a boxokat(kivéve amik legelől vannak) a teljes rajtrácsot, a teljes utolsó szektort, a középsőből is egész sokat látni, egyedül az első szektor amiből semmit se. Pénzügyileg nem tudom mennyire éri meg mert én a Danubius rádióval nyertem 2 jegyet.
2011. nov. 22. 11:19
 2/4 A kérdező kommentje:

A silver négy egyel hátrébb van, pont mögötte. Esetleg nem emlékszel, hogy mögötted milyen messze volt a hátsó silver négy szektor?

És azt láttad hogy az álló helyek hol voltak? Úgy értem, be lehet járni az egész pályát ha álló jegyed van? Messze van a pályától?

2011. nov. 23. 00:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Én az elmúlt 2 évben állójeggyel voltam. Körbe lehet vele járni a pályát, de sok idő :D Viszont, ha klubtagsággal veszel állójegyet, akkor péntektől csak az 5-ös kapun tudsz bemenni (csütörtökön meg csak a 8-as kapu van nyitva).

Mi mindkét évben a célegyenes melletti állórészen álltunk, szerintem ott a legjobb, mert ott látni a box utcát is valamennyire.. persze hiába mentünk oda 10órára, már nem nagyon volt normális hely, mert valakik már reggel odacsűdölnek és letáboroznak a füvön:D Amúgy szerintem jó buli az állóhely. Meg kell harcolni a helyért, de jó:D

A silver 4-et nem nagyon ajánlom.. szerintem az már messze van.. Egyébként se látni sokat azt elmondom. Kivetítők vannak, amiken tudod követni az eseményeket meg néha elsuhan 1-1 kocsi előtted és olyankor megsüketülsz:D

A legjobb nap szerintem a csütörtök, amikor van autogram osztogás, lehet bámulni, fényképezni a pilótákat:D box utca látogatás van ( de hogy láss is valamit, menj oda jóval kezdés előtt).

Akárhogy is mész, készülj fel a tömegnyomorra, az eszméletlen jó hangulatra és arra, hogy legközelebb is ki akarsz majd menni:)

2011. nov. 23. 12:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyibe kerül, de a Gold 4 a legeslegjobb hely.

Olcsóbb, mint a célegyenes, de 1000x jobb. A legdrágább helyen csak azt látod, hogy elsuhannak az autók, és semmi több. Viszont a Gold 4 a célegyenes vége. Onnét belátod a célegyenes háromnegyedét, és a végén van a legtöbb előzés. A Gold 4-es lelátó előtt történnek a legnagyobb akciók. Ott fékezgetik ki egymást, ott a legtöbb csata. Ha megteheted, csak oda menj!

2011. dec. 16. 21:42