Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Futásnál télen káros beszívni...

Futásnál télen káros beszívni a hideg levegőt?

Figyelt kérdés
Elég keményen futok 180-as pulzus felett. Mi a véleményetek?
2011. nov. 29. 17:18
 1/5 dirtboy ***** válasza:
100%

persze,futás előtt egy nagy levegővétel és lefutod a kb.40percedet vagy mennyit futsz és legközelebb már csak otthon melegében veszel újra levegőt.


komolyra fordítva nem nem káros,de be kell öltözni ne csak pólóba meny futni azért mert úgy is kimelegszel.

2011. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az orrodon keresztül nem káros.

Szájon át viszont szerintem megárthat.

2011. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én bringával betegítettem egy időben le magam ezzel rendszerben - azóta sálat tekerek az orrom/szám elé, az megoldotta a dolgot.
2011. nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az orrod elméletileg felmelegíti a tüdődbe jutó levegőt. De van az a hideg, meg az a szapora légzés, ami már nem melegíti fel eléggé, és ez megfázást okozhat, különösen, ha nincs mandulád.
2011. nov. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. dec. 1. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!