Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki lesz 2012 meghatározó...

Ki lesz 2012 meghatározó versenyzője a Forma-1-ben?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Jarno Truli.
2012. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

A Mc'Laren nagyon rá fog tapadni a Red Bullra, míg a Ferrari szerintem marad stabil harmadik. Mivel Webber képességei alapján gyengébb pilóta mint Vettel, Button, és Hamilton, ezért hármójuk közül kerül ki a győztes. Esetleg ha a Ferrari mégis jó lesz beleszólhat még Alonso, de 4-en nem fognak vb. címért küzdeni (pedig jó lenne). Ha a Red Bull idén is jobb lesz a többinél akkor megint Vettel lesz a vb., de ha a McLaren azonos erősségű autót épít akkor szerintem Button vagy Hamilton lenyomja a címvédőt.

Más lehetőséget most még nem tudok elképzelni:) De még sok minden lehet...

2012. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
redbull-ferka-mekláren hármas együtt lesz, ha szerencsénk van. Webber kiesik a képből, mert a csapat nem tolja, Vettel is, mert csak 2mpvel gyorsabb autóval tudna nyerni, Hamilton vagy nagyon óvatos lesz idén, vagy folytatja a törés-zúzást, Button jó lesz, és Alonso is. Massa meg reméljük a régi Massa lesz...
2012. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fernando Alonso egyértelműen, ha az autója is jó lesz, akár a vb címért is mehet.
2012. jan. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Hamilton. Ha jobb lesz a McLaren mint tavaly,veri a mezőnyt.
2012. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kimi, M. Schumi, Hamilton
2012. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kimi Raikönnen.*.*:))
2012. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
remélem hogy raikkonen vagy hamilton lesz a világbajnok :D
2012. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes lesz. Vendel tavaly simán behúzta a címet. A Kovács Racing Renault másik pilótája viszont elég gyenge volt. Talán Werner jobban összeszedi idén magát, én legalábbis bízom benne. De természetesen Alfonzra is kell figyelni mindig összerak egy jó évet végül. Hamilkárba én nagyon bízok talán a legerősebben annak ellenére hogy tavaly csak másodpilóta lett végül a Mekenzi Mercedesben. Buddára viszont most nem fogadnék. Tavaly csak egy korrekt vezetéssel tudott 2. lenni. Nem bajnoknak született. A sötét ló mindenképp a Lakatos GP titánja Róbert lesz. De akár a Team Lóheréből is ott lehet az élmenők közt a visszatérő Rajnald. Én már nem bízok Sámuelbe, kiöregedett véleményem szerint, Missa meg nem igazán találja a gázpedált a Hungarikumi balesete óta.
2012. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!