Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Forma-1 ben, meg fogja valaki...

Forma-1 ben, meg fogja valaki verni idén J. Buttont? Vagy már marad ő a világbajnok?

Figyelt kérdés
Amugy Kedvencem F. Alonso, és F. Massa
2009. jún. 4. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon neház lesz már megveri. Az új szabályok szerint az lesz a bajnok, aki a legtöbb futamot nyeri. Ő már nyert 4-et. Hogy valaki utolérje, neki nem szabadna többet nyerni és annak a valakinek meg szintén 4-et meg kellene nyerni. Nem lehetetlen, de nem látok rá sok esélyt.
2009. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is Alonso a favorit,de szerintem "Gombot" senki nem veri meg:))
2009. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Elsőnek: Én úgy tudom idén az nyer akinek több pontja van!
2009. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

hát azt a stabályt idén még nem hozták be okoska.... még ha yol tudom, akkor jövőre se lex ez...

idén pedig maradt a yolbevált pontozós rendszer...

a kérdéshez visszatérve... hát nem tudom, h ki állithatja meg a brawn GP-t. A Ferrari is feltámadóban van, de sztem mire elérik azt a szintet, h versenyezhessenek a brawnokkal akkor már késő lex! Sajna :(

FERRARI 4EVER !!!!!!!

2009. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehengerlő,amit Jenson és csapata "művel" az idén.Ha valami radikális dolog nem zökkenti ki őket vagy nem támad fel villámgyorsan,iszonyú teljesítménynövekedéssel az egyik "ex-élcsapat",akkor nyert ügyük van.

A konstruktőri VB-győzelmükre pl.már most fogadnék...

2009. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm sa válaszokat, szerintem is verhetetlenek lesznek már idén, és egyre kevésbbé izgalmas a verseny szerintem!
2009. jún. 12. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!