Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Bernie Ecclestone szerint a...

Bernie Ecclestone szerint a világbajnoki címvédő Red Bull istállónál lenne a helye a hétszeres vb-győztes Michael Schumachernek, a kétszeres világbajnok, címvédő Sebastian Vettel mellett. Szerintetek mi jöhetne ki a dologból?

Figyelt kérdés
Tudom nem sok esély van rá, de legalább ott kiderülne hogy kiöregedett vagy csak nem elég jó a kocsi.
2012. febr. 27. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mercedes gyengusz nincs mit szépíteni....kanadában lehetett látni változó körülmények között h volt sanszuk...a tempójuk oda volt való ahol végeztek...5-8 hely vmelyike..
2012. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem Schumachernek komoly esélyei lennének egy Red Bull-ban
2012. febr. 27. 15:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyilván jó esélye lenne ott, de szerinted a red bull engedné hogy két nagyon erős pilóta legyen a csapatba? Úgy értem valamelyik ott biztos hogy másodpilóta lenne.
2012. febr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Veszélybe kerülne a nagy favoritjuk Vettel
2012. febr. 27. 16:23
 5/12 A kérdező kommentje:
Na meg a Schumihoz is méltatlan hogy a Vettel mellet,az még gyerek volt ő már futamokat nyert stb
2012. febr. 27. 16:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Remélem semmi nem jön ki, maradjon csak a mercedes-nél. Ott is világbajnok lesz.
2012. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Időmérőn szerintem 19-ből 19x elverné az öreget Seb, mivel talán a legjobb pilóta egy körön a mezőnyben, Schumi meg már amúgy is gyenge 1 körön. Viszont versenyen simán partiba van még a nyugdíjas bárkivel.
2012. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Vettel lenyomná Schumit. Ő már nem a régi, ezen nincs mit szépíteni. Nem mondom, hogy minden versenyen Vettel végezne előbb, biztos olykor-olykor Schumaher megtudná szorongatni őt, sőt néha le is győzné, de kizártnak tartom, hogy egy egész szezonon keresztül tudná tartani a lépést a honfitársával. Rosberg is kettőből kétszer több pont szerzett mint ő, Vettel pedig azért szerintem jobb képességekkel rendelkezik mint Rosberg...
2012. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valamennyit biztos romlott. Szerintem olyasmi lenne mint Webber. Egyik évbe lehet pont összejönne neki esetleg egy vb sansz. Másik évben kicsit lemarad. Talán inkább rosszabb lenne mint Webber. Sajna Schumi már nem az igazi. De ez természetes.
2012. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a RB-nál dobogós helyekért hajthatna Schumi, de azt valamiért kétlem, hogy túl gyakran végezne előrébb Vettelnél. Legalábbis az első RB-s évében még biztosan nem.
2012. febr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!