Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Van egy ötletem, amivel az...

Van egy ötletem, amivel az F1-es autók teljesítménye 3-5%-al növelhető. Hogy tudnám ezt F1-es szakemberekkel megismertetni?

Figyelt kérdés
nem tud valaki olyan elérhetőséget-elsősorban telefonost- amin elérhetnék olyan embert, aki tudna segíteni?
2009. jún. 7. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is el kell végezned valamilyen mérnöki szakot. Ez azért szükséges, mert attól, hogy egy ötlet jónak tűnik és működőképes, nem biztos, hogy meg is valósítható. Ha ez megvan, akkor már mérnöki tudás birtokában tudod újraértékelni az ötletedet, meg tudod vizsgálni, hogy kivitelezhető-e és milyen egyéb hatásokkal jár (lehet, hogy a motor teljesítménye megnő, de olyan mértékű plusz tömeggel jár együtt, ami miatt mégsem éri meg alkalmazni). Ha ezek után is úgy látod, megéri, akkor próbálkozz vele.

Félreértések elkerülése végett: kívánom, hogy sikerüljön, csak nem egyszerű ez az út...

2009. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az F1-ben nem hülyék a mérnökök, amit te kitaláltál azt vagy a szabályok tiltják vagy már kitalálták egy ideje...
2009. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a mérnök szakot már 30 éve elvégeztem. a megoldásról már kiderült, hogy jó. csak ha a netre felteszem a megoldást, akkor "csak" közkincs lesz belőle. ezért szeretném célzottan az F1-be eljuttatni az ötletet.
2009. jún. 8. 05:56
 4/5 anonim válasza:
Akkor előbb ajánlom, hogy védesd le az ötletet. Így elkerülheted, hogy közkincs legyen, majd add el a Forma egynek.
2009. jún. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha tényleg nem ütközik szabályokba akkor válaszd ki a kedvenc csapatod és menj oda csapatfőnökhöz majd amikor itt lesznek a hungaroringen;) De viccen kívül szerintem FIA-nak van magyarországi kirendeltsége keresd fel őket, de mindenek előtt védesd le az ötleted :)
2010. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!