Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » F1 Szombati szabadedzés...

F1 Szombati szabadedzés vélemények?

Figyelt kérdés

Szerintem a Ferrari elég rendesen leszerepelt!

A McLaren nagyon erős!

A Mercedes pedig egy kicsit előrébb van mint a Red Bull!


Vélemények,Válaszok jöhetnek! Köszi!



2012. márc. 17. 08:43
 1/5 A kérdező kommentje:
*sorry nem Szabadedzés hanem Időmérő!
2012. márc. 17. 08:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább időmérő, a véleményem pedig az, hogy idén Button és Hamilton között fog eldőlni a vb cím, de Schumi is okozhat meglepetést egy dobogós hellyel, a Ferrari megint nem lesz sehol.
2012. márc. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bár majd a versenyen (nem feltétlenül az elsőn...)dőlnek el a dolgok, azért feltűnő a Red Bull visszaesése, a Ferrari pedig még tavalyihoz képest is rosszabb konstrukciónak tűnik. A McLaren jól vette a szabálymódosításokat és sokat megőrzött a tavalyi stabilitásából. A Mercedesnek itt a lehetőség, hogy előre lépjen, ha a RB és Ferrari hanyatlása állandósul.

Örülök a Sauber teljesítményének is, a Lotus is sokat fejlődött - még ha ezt Raikkönnen így elsőre nem is tudta megmutatni. Neki mondjuk a McLarenes időkből rengeteg rutinja van a mezőny végéről történő előretörésben, szóval nem írnám le.

2012. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jól megszívta a ferka... a módosított tavalyi kocsival most az élen lennének... amikor tiltott volt a diffúzor fújása, a redbullt és a mekit is e1p1csázták...
2012. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ferrari esetén téptem a hajam, rossz kezdés után erős visszaesés. Borzalmas volt.


Én ennek ellenére élveztem, a Mercedestől sokat várok, Mclaren nagyon erős volt. Bízom benne, hogy a Red Bull dominancia megtörik (de maradjanak csak ott szépen az első 8-ban).


Én egy izgalmas idényre számítok, holnap reggeli futam után okosabbak leszünk.

Egyelőre bizakodó vagyok azt illetően, hogy egy izgalmas évad lesz. Jah és a Lotustól is nagyon sokat várok, beleértve Kimit, bár az időmérőn rosszul szerepelt, szerintem lesz még ő az élmezőny végén pár futamon belül.

2012. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!