Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Red Bull Racing fanok! Miért...

Red Bull Racing fanok! Miért is szeretitek ezt a csapatot?

Figyelt kérdés
Kérlek, írjátok le nekem! Egyébként én is Red Bull fan vagyok. :)

2012. márc. 17. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
én shumi fan vagyok
2012. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
En is :D, meg Raikkonen
2012. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Én is Schumi fan vagyok!:D

Hajrá Bajnok!!!

2012. márc. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Minden tiszteletem a tiétek, de én most a red bull fanokat kérdeztem, de semmi gond, ha ide írjátok a véleményeteket. :)
2012. márc. 17. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Én azért, mert a kedvenc tervezőm dolgozik együtt, egy szinpatikus fiatal csapattal, ahol a lelkesedés magáért beszél, és nem utolsó sorban az egyik legtehetségesebb pilóta van náluk, aki az egyik legjobb fej a mezőnyben.
2012. márc. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is pontosan ezért szeretem őket! Tényleg nagyon közvetlenek, soha nem hibáztatnak másokat a hibájukért. Mindenből kitudják hozni a még jobbat, sosem adják fel a reményt!

Remélem 2012-ben is világbajnok lesz Vettel és a Red Bull Racing, ők azok, akik 100%-ba megérdemlik! :)

2012. márc. 18. 08:58
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Reméljük :D
2012. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!