Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki a kedvenc Forma 1-es...

Ki a kedvenc Forma 1-es versenyzőtök? : )

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 18:32
1 2
 11/17 anonim válasza:
Räikkönen és Vettel
2012. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A jelenlegiek közül Raikkönen, Button, Alonso és Kobayashi, de a többiekkel sincs különösebb bajom. :)
2012. márc. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
Igen, Button minden idők legjobbja. Mi ebben a durva? :D Ez az igazság.
2012. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Sebastian Vettel. Az ok: egy kedves, összeszedett, bár kissé türetmetlen pasi. Mindig megfontoltan ad interjúkat, szinte már bölcs. Tisztelettudó ellenfeleivel is, nem nagyképű. Győzni tud, és amikor még sem végez az első helyen, akkor sem fogja ezt másokra.

De ott van még Schumacher, akit még nagyon bírok, és persze Vitaly Petrov. Én nem tudom, de amikor ez a "gyerek" megérkezett az F1-be, akkor engem valami nagyon megfogott benne. Régen Buttont is bírtam, de amikor már kezdett megmutatkozni az igazi arca, úgy értem, hogy ha ő győz, akkor mindenki más béna, nos akkor elpártoltam. Hamiltont alapból kicsit nagy képűnek találtam, de amióta nem igen nyer, azóta van emberi oldala is. Alonso egy nagyon jó képességű pilóta, emberileg is a toppon van.

2012. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Alonso
2012. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Fernando Alonso :)
2012. márc. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

nekem Ass hole a kedvencem


18 F


"problem?"

2012. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!