Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért nem visz a torna tanbá...

Miért nem visz a torna tanbá atlétika versenyre?

Figyelt kérdés
Én vagyok a legjobb futó az A és a B osztályból is és most lesznek atlétika versenyek és nem megyek ! Pedig én vagyok a legjobb mindig én érek be az elsőnek 1500m-nél is és 1000m-nél is és mégsem visz ! Miért ?
2012. márc. 26. 18:19
 1/4 G'sX ***** válasza:
mennyit futsz 1500on meg 1000n? hány éves vagy?
2012. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
12/L és 1000m-nél 4:38-at (ez tegnap volt) és 1500-nál pedig 6:40-et
2012. márc. 27. 13:58
 3/4 G'sX ***** válasza:
1500hoz kéepst elég gyenge az az 1000, de egyrészt általános iskolásoknak normális verseny nem nagyon vannak, másrészt a tesitanárok általában nem értenek ehhez, ha szeretsz futni menjél el egy atlétikai klubba edzeni, ha van a közelben, az időkön is bőven tudsz javítani majd és ott az edzők visznek is versenyre, a tesitanártól meg kérdezd meg miért nem visz, pedig te szeretnél menni
2012. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cigizel? Nekem régen az évfolyamomban volt egy jó futó, de cigizett, és ezért nem vitte versenyre.
2012. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!