Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Léghoki bajnokságot, vagy...

Léghoki bajnokságot, vagy akármilyen versenyeket szoktak tartani Magyarországon?

Figyelt kérdés

Sajnos főként online játékokat találok, ha rákeresek a témára, semmit, ami élő... igazi.

Egyebet is írhattok a játékról, hol lehet gyakorolni, története/történelme, vagy egyáltalán hol olvashatnék erről bővebben?

Klubok vannak nálunk?


Köszi!:)


2012. márc. 30. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
a léghoki az nem az amikor recskázol? És ez mióta minősül sportnak? És legfőképp miért akarod ezt másokkal csinálni? Ez kissé beteges nem gondolod?
2012. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jesszus, mekkora tapló paraszt vagy:D


Nyomok is rád mindjárt egy piros kezet, nem csoda, hogy csak 57%-od van. Gondolom, máskor is ilyen "kedves" vagy.


Amit te szoktál csinálni, az a zsebhoki.

Amit én írtam az egy játék, air hockey, keresőszót is direkt megadtam rá, hátha sokan nálunk is így hívják. Amúgy meg keress rá, ha érdekel. Ha nem, akkor mit keresel a sport rovatban. Nem lehetsz egy nagy hozzáértő...

2012. ápr. 2. 16:09
 3/3 anonim ***** válasza:
jah bocs összekevertem :Đ
2012. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!