Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Budapesten lesz a meleg olimpia?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 11. 18:11
1 2
 1/14 anonim válasza:
29%
Megyünk verekedni
2012. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Hát ha leírnám a véleményemet akkor egy életre kitiltanának innen, úgyhogy inkább mindenkinek a fantáziájára bízom az itt nem leírt mondanivalóm lényegét.
2012. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
79%
mivel nem vagyok meleg, és ezért nem érdekel. Ha az lennék lehet érdekelne.
2012. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok teljesen heteroszexuális, de nekem is hasonló véleményem van, mert az egész nem jó semmire és csak provokáció... :S
2012. ápr. 11. 18:16
 5/14 anonim válasza:
36%

Kivancsi vagyok, hogy lesz-e flitteres tangas es rozsaszin boas bevonulas a nyitounnepsegen...:D


Komolyra forditva a szot: hidegen hagynak a melegek!:D

2012. ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
83%
Minek nekik külön olimpia? ha nem érzik magukat különbnek a heteróktól induljanak a rendesen.
2012. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Diavolino44 ***** válasza:
51%
Engem nem zavartak a melegek addig amig nem akartak a buzzisagukat az orrom ala dorgolni. Vannak kozottuk normalisak is nagyon keves, vagy csak en talalkoztam kevessel.
2012. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
85%

Szégyen. Én egy meleg embert magammal egyenrangúnak tekintek, senkit nem érdekel, ki mit csinál a hálószobájában. Nemi alapon nem kéne megkülönböztetni az embereket, inkább induljanak ők is a normális olimpián, és ne az legyen a téma, hogy kinek milyen a szexuális beállítottsága, hanem, hogy hogyan teljesít a sportban.


Ha viszont heteróolimpia lenne, akkor meg sírnának, hogy ez mekkora diszkrimináció.


Szóval szerintem is provokáció.

2012. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7%
Majd betiltják ezt is "forgalmi okok miatt", mint a felvonulást. Vagy ha a Jobbikon múlik, akkor "szexuális magatartászavar népszerűsítése" miatt jól le is csukják a szervezőket. Eurogames, piha! Tanulják meg ezek egyszer és mindenkorra, Bécsnél véget ér Európa, utána csak Balkángames van bűz- és füstbombákkal. Kordonmászás, Molotovkoktél-vetés, pankráció gumibottal, az a magyar sport.
2012. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
27%
Elég szégyen ez nekünk, magyaroknak.
2012. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!