Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Forma-1 ben hol van a kiállásn...

Forma-1 ben hol van a kiállásnál a tankolás?

Figyelt kérdés
Tök idegesítő, hogy állandóan a hülye gumikról szól a verseny, egyébként a régebbi izgalmas tankolás hová tűnt, mert olyan mintha csak kereket cserélnének. Mindenesetre szerintem unalmas ez a gumi mizéria.
2012. máj. 13. 15:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
olyan profi, h beesik az autó alá...
2012. máj. 14. 13:01
 12/22 A kérdező kommentje:
én az autómon 1évig tartok gumit,ők meg 8kör alatt cserélgetik, de unalmas naaaaaa
2012. máj. 14. 13:03
 13/22 anonim ***** válasza:

Ha vonatozást akarsz nézni állj ki a sínek mellé.

A tankolás sokkal kevesebb ideig volt érvényben, mint a tankolás tiltása. A tankolás veszélyes verseny közben ennyi. Annak idején azért hozták be, mert nagyobb szerepet akartak szánni az eltérő taktikáknak. Ha nézted volna annak idején akkor emlékeznél, hogy folyton az, ment ki mennyit tankolt. Kivették a tankolást a balesetek miatt meg mert nem hozta azt amiért bevezették és pirrelit megkérték, hogy olyan gumikat gyártson ami gyorsan elhasználódik. Így a taktika befolyása megmaradt és a versenyek is izgalmassá váltak.

2012. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Számomra az nem izgalmas, hogy nem azonos esélyekkel megy két versenyző, egyik azért nem tudja megelőzni a másikat mert keményebb a gumija...
2012. máj. 14. 17:45
 15/22 anonim ***** válasza:
Mindenki ugyanolyan és ugyanannyi gumiból gazdálkodhat.
2012. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ez jelenti a taktikát...
2012. máj. 14. 18:04
 17/22 anonim ***** válasza:
81%
akkor ne nézz forma 1et szerintem meg az lenne unalmas hogy 60 körön át körbe-körbe mennek és ha vki el húzz azt nem lehet utólérni mert ugyse kell kijönnie meg semmi szerinetm pont attól izgalmas hogy 1 roszabb kocsi/pilóta is nyerhet ha jól taktikáznak.
2012. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
szerintem menjenek be a gumigyárba, és egy asztalnál beszéljék meg ki milyen keverékre szavaz és hirdessenek győztest. Nem azt mondom h 1x se menjenek ki, hanem h unalmas, több izgalom van benne amikor egy átlag néző számára látványos dolgok vannak. még arrol a nyithato szarnyrol nem is beszeltem, viiiicccc:DDDDD, az öreg nem tud mit kitalálni, ilyen hulyesegeket, hát akkor az sem egyenlő, aki előzni akar gyorsabb, így nem korrekt.
2012. máj. 14. 18:41
 19/22 anonim ***** válasza:
A csapatok és az FIA közösen kért ilyen keveréket, ők szorgalmazták a -KERS-t és a DRS-t mivel ezen három összetevő nélkül gyakorlatilag lehetetlen előzni a modern autókkal és a Tilke féle biztonságos egyen pályákon.
2012. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, még annyi, hogy mi az a Tilke féle?
2012. máj. 14. 23:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!