Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Megvan játszva, hogy elesik...

Megvan játszva, hogy elesik egy boxoló ha megütik?

Figyelt kérdés

Ők jól bírják az ütéseket, de mégis azt látom, hogy kap egyet, és piff, úgy dől el mint egy krumplis zsák...

Mintha meg lenne játszva, hogy elesik, és nem kell fel, meg nem bír felkelni meg ilyesmii...

Engem is tütöttek már meg izomból, de nem estem el, csak kissé megfájdult a nyakam/fejem az ütéstől...


2012. máj. 13. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Téged max. egy 10 éves gyerek ütött meg, ha csak a fejed fájdult meg annak ellenére, hogy állításod szerint "izomból" kaptad azt az ütést. Izomból pofán verne egy átlagos kb. 70 kilós ember kicsit megrogynál valószínűleg, mert nem hiszem,hogy 120kg vagy.
2012. máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az ütések nem feltétlen fájnak főleg a boxban ahol kesztyű van kivéve ha már fájó megsebzett pontra ütnek. de ettől még a lendület annyira megcsap hogy a kép elmegy 1-2 mp-re ezalatt földre rogysz és van aki már annyira kimerült hogy folyton szédül és nem tud felkelni.
2012. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Téged megütöttek egyszer, egy adott időn belül. A bokszolók pedig több meneten keresztül püfölik egymást, mire sikerül a másiknak kiütni a másikat. A többi különbséget már felettem leírták.
2012. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

eleve a leütések nem azért vannak mert már annyira fáj h inkább nem kell fel a tag

megvan az az ütés nagyság amit ha az ember bekap akkor, hiába van az agyban mindenféle "csillapítás", a lendülettől az agy "nekikenődik" a koponya csontnak. esetleg mikor visszaindul még a másik oldalon is ami egy elég nagy trauma az agynak ami ellen "újraindítással" próbál védekezni

2012. máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ökölvívó válasza:
Azt azért vedd figyelembe, hogy ökölvívó máshogyan űt mint egy nem ökölvívó ember még annó én is kaptam 65kg valakitől a fejembe de azon csak nevettem még fájni se mondhatom,hogy nagyon fájt de amióta ökölvívók kaptam már olyat, hogy rosszul lettem a meccs után én (45)kg. Tudod mit járj le edzésékre és kérd a mestert, hogy veled egysúlyúval állítson össze és húzzátok meg az ütést utána írd le a véleményed!
2012. máj. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!