Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Most vagyok 12 éves, szeintete...

Most vagyok 12 éves, szeintetek melyikkel van több esélyem: akrobatikus torna, ritmikus gimnasztika? (Nagyon szeretnék az egyikre versenyszerűen járni. )

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

az akrobatikus torna.

csinálod 15-16 éves korodig,aztán elmehetsz fitnesz versenyzőnek.

http://www.youtube.com/watch?v=Y4aZVLd7qag

2012. jún. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az akrobatikus tornába még hamar belejöhetsz de a ritmikus sportgimnasztikáról már lecsúsztál. Igaz sosincs késő elkezdeni valamit de ha versenyszerűen szeretnél valamit akkor már 6-7 éves kortól ajánlott elkezdeni valamit.

Én az akrobatikus tornát javasolnám, az valamivel egyszerűbb és szépen feltudsz fejlődni benne 2-3 év múlva akár már nagyobb versenyekre is mehetnél.

Ha esetleg úgy adódik még az aerobikot is javasolnám.

Ha most nincs lehetőséged elkezdeni szerintem járjál el szertornára egy keveset hogy valami alap legyen benned.

2012. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szia:-) sajnos a ritmikus gimnasztikaval már elkestel mivel azt kb.3-4 évesen kell elkezdeni,legkésőbb 8-9éves korban (nekem ez a tapasztalatom)
2012. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 6. 21:20
 5/5 anonim válasza:
10%
PARKOUR VAGY FREE RUNNING:D
2012. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!