Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Schumi autóján mi romlik el...

Reptoid kérdése:

Schumi autóján mi romlik el legközelebb?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy a következő futam Valenciában lesz, szerintem rászáll az orrára egy sirály, ott megkarcolja a csőrével a befúvó nyílásokat, beletojik az ülésbe, és minden egyszerre mondja be a csütörtököt. Ezt tartom a legvalószínűbbnek.
2012. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kezében marad a kormány. Amennyire abszurd dolgok hibásodnak meg nála, még ez is elképzelhető.
2012. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ki fog esni a motor az autóból.
2012. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Véleményem szerint Valencián végre egy jó futamot fog zárni a Mercedes Schumi színében. Eddig igen rájárt a rúd, mondhatni még a fa is húzta, de hiszem és gondolom, hogy mostmár legfeljebb csak önhibájából fog kiesni. Amúgy ha valami mindenképpen elromlik, akkor véleményem szerint a váltó lesz erre esélyes.
2012. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fritz Valter

nem kötekedésből, de nem a fa húzza, hanem az ág. Szegény embert még az ág is húzza. Schumi szerencséjében én meg már nem bízok. Sztem totál csőd neki a visszatérése. Hogy kár volt e, azt nem tudom, de nem hiszem, hogy ez jól mutat az önéletrajzába...

2012. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem csak túlzásnak szánta. Nem csak az ág, hanem egy komplett fa húzza...
2012. jún. 12. 19:03
 7/9 anonim válasza:

Nincs itt semmilyen fa, de még ág sem.

Szegény öreg bele is halna, ha végig kéne vezetnie a másfél-két órát versenykörülmények között. Ezért lazán le van zsírozva, hogy valami az első félórában meghibásodik, de lehetőleg olyan, hogy ne legyen javítható, így volt is meg nem is... Lóvé, promó megvolt, pofavizit is, aztán megy pihenni. Érdekes, hogy másokat sokszor 6-8 körhátránnyl is visszaküldenek, mert legalább tesztelnek. Nem igaz, hogy 8-10 percen belül nem lehetett volna megcsinálni a DRS rendszerét, legfeljebb beállítják fixre, oszt szevasz. De hát ez is csak az elméletem igazolja.

De az is igaz, hogy legalább nem csinált még nagyobb balesetet, mert hát ebben a korban az is benne van...

2012. jún. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hozéluiz válasza:
Az ablaktörlő.
2012. jún. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az autórádió vagy a kesztyűtartó aszem.
2012. jún. 16. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!