Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Kinek van a legnagyobb esélye...

Kinek van a legnagyobb esélye a Brit GP-n nyernie (F1)?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A Ferrari nagyon erős, a Redbull feltámadó félben van, a Mercedes hűvös időben jó, a Lotus pedig forróságban muzsikál jól, a McLaren pedig köztes időjárásban jó.

Szinte kiszámíthatatlan...

Ha tippelnem kellene akkor: Ferrari,Redbull,McLaren harcra számítok.

2012. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Alátámasztom az első válaszoló véleményét, de ha valóban eső lesz, akkor bekavarhat még a Sauber és a Force India...

És kíváncsi vagyok még arra, hogy vajon meg lesz e a Caterhamnak az első pontja(i)!

2012. júl. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Alonso vagy Vettel
2012. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Grosjean vagy Raikkonen
2012. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Redbull-nak vagy a Ferrari-nak van esélye...
2012. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A Red Bull ismét nagyon erős, ahogy a Ferrari is. Szerintem Vettel és Alonso közül kerül ki a győztes. Persze ott van még Hamilton, vele is számolni kell.

A Lotussal - ha valóban esős hétvége lesz - nem nagyon számolok, a Mercedesszel sem túlságosan, hiszen hiába lesz hűvös idő, a gyors kanyarok egyáltalán nem fekszenek nekik. Tehát ezek alapján kizárt, hogy a Lotus és a Mercedes pilótái közül kerül ki a győztes.


Szerintem tényleg Vettel a legnagyobb esélyes, az új csomagnak köszönhetően láthattuk milyen gyors volt a RB, szerintem ez most sem lesz másképp.. ahogy említettem, Hamilton és Alonso lehet a legnagyobb ellenfele.


Persze ebben az idényben ezt nem lehet pontosan megmondani, ahogy már említettek előttem is, a Force India és a Sauber is beleszólhat a "nagyok" játékába, nem tudhatjuk.

Mindenesetre nagyon reménykedem egy Schumacher, Kimi, Alonso dobogóban, ami valljuk be: aligha lehetetlen :D

2012. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy senki nem említi meg a Williamset, holott ha Maldonado higgadt, akkor ő is beleszólhat a "nagyok játékába".
2012. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát igen, HA higgadt. Ritka eset az, mikor Maldonado higgadt. Pedig jó versenyzőnek tartom, csak az a baj vele is, mint Hamiltonnal - agresszív és türelmetlen.

Most, ezen a hétvégén is lehet esélye, főleg ha eső lesz, akkor bármi megtörténhet. Ugyanakkor elég kicsi az esély arra, hogy ne csapja oda valahova a Williams-et, és itt nem csak róla van szó, esőben ez bárkivel előfordulhat majd, de vele különösen - hiszen ismerjük, hogy milyen temperamentumos versenyző.

2012. júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
#8 - tavaly még ellehetett mondani Hamiltonról, hogy türelmetlen és agresszív, de ebben az évben ezt nem lehet elmondani :) Egyébként ha eső lesz, akkor a legnagyobb esélyes Alonso, Hamilton vagy Raikkonen, ha pedig szárazabb idő lesz, akkor sajnos Vettelt mondom a legnagyobb esélyesnek, esetleg még Alonso beleszólhat.
2012. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Schumi nyer!!!
2012. júl. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!