Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerinted melyik csapat fog...

Szerinted melyik csapat fog dominálni a Brit GP szabadedzésein (F1)?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 09:31
 1/7 anonim válasza:
McLaren
2012. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kiafrancot érdekel a szabadedzés?


Amúgy a redbull. Még mindig a legjobb kocsi, csak nincs már utcahossznyi előnye.

2012. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Red Bull vagy a McLaren.

De mindegy is.. a szabadedzések úgysem mérvadók.

2012. júl. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De így tisztában lehetünk a Redbull vagy a McLaren fölényével még a mérvadó időmérő és futam előtt!
2012. júl. 6. 08:50
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem nem. Egy szabadedzésből nem lehet semmilyen következtetést levonni. Főleg ezen a main. Esik az eső, alig jöttek ki egy páran egy pár körre.
2012. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaja, ha mérvadó lenne, akkor miért is nem kiáltjuk ki egyből Ricciardót futamgyőztesnek, ha már egyszer második lett az első szabadedzésen?!

Fölösleges még ilyenkor jósolgatni, majd az időmérőn okosabbak leszünk..

Nekem meglepő, hogy Vettel ilyen hátul van és arra sem számítottam, hogy a Mercedesek és a Sauberek ilyen elöl lesznek - még akkor is, ha ez csak egy szabadedzés.

2012. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 elek99 válasza:
i'm sexy and know it
2012. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!