Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki a forma-1 valaha élt...

Ki a forma-1 valaha élt legnagyobb alakja?

Figyelt kérdés
Ne azt írjátok le, hogy kinek van a legtöbb vb címe, hanem azt, hogy szerintetek ki a legjobb!

2012. júl. 12. 15:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Senna.
2012. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Pityeeesz ***** válasza:
60%
Gilles Villeneuve
2012. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is Senna (meg Schumacher).
2012. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Húúúú, nehéz kérdés. Peter Collins, Stirling Moss, akik szerintem nagyon jók voltak nagyon régen. Meg Jack Brabham, és Jackie Stewart.

Jochen Rindt nagyon nagy lehetett volna, ha nem hal meg idejekorán. A '70-es '80-as években Prost, Piquet és Lauda voltak a legnagyobbak. A '90-es-2000-es években "természetesen" Schumacher mellett Damon Hill, Häkkinen és Alonso.

De számomra a legjobb versenyző Alberto Ascari, aki az egyik évben az ÖSSZES versenyt megnyerte, amelyiken indult. Ő is korán halt meg, szerintem simán összeszedett volna egy tucat VB-címet. Aztán Stewart, aki a három VB-címe mellett baromi sokat tett a sport biztonságáért. Meg Jim Clark, aki szintén két-háromszáz győzelemnél tartana, csak egyszerűen nem bírta a kocsi az őrült tempót, amit diktált.

Szóval egy határozott nem tudom a válasz... :D

2012. júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nigel Mansell-t se felejtsd ki:)
2012. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Senna vagy Stewart.
2012. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Sokan mondják,hogy Senna,Mansel stb.. De Schumacher 7X lett világbajnok!!! Ezt kb soha nem fogják megdönteni egy darabig.( Max Vettelnek van rá esélye a mostani pilóták közül.Meg ha Alonso fiatalabb lenne neki.)
2012. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A legnagyobb alak James Hunt volt, ez nem is kérdés :D
2012. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Pityeeesz ***** válasza:

#8


Hunt egy lezüllött alkoholista drogfüggő volt akinek ölébe hullott egy VB. Azt sem értem miért tartják akkora arcnak az aluljárókban lehet sok hasonló nagy arccal találkozni.

2012. júl. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 MrPifta ***** válasza:
0%

Sennát még a maga idejében sem volt a legjobb, mert ott volt Prost...

Szerintem Schumacher. De nehéz összehasonlítani a korokat.

2012. júl. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!