Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogy fejlődhet már vissza...

Hogy fejlődhet már vissza ennyire az F1?

Figyelt kérdés

[link]


Már most is 1-2 csapat autója egy GP2-es autó szintjén van, de még 5 MP-el akarják lassítani az autókat, akkor már a GP2 lesz a királykategória vagy mi?!



2012. júl. 19. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem Börnit... Ahogy öregszik, úgy hibban meg. Ha bevezetik, akkor 1-2 csapat jobban járna, ha indítana új szériát.
2012. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A 2009-es szabályokkal is lassultak 3-4 mp-t aztán egy év múlva vissza is hozták. Ez mindig így volt. Anno amikor betiltották a turbókat vagy 10 másodpercet lassultak még sem érdekelt senkit. A sebességet nem lehet a végtelenségig fokozni, 2003-2004 körül így is olyan gyorsak voltak az autók hogy az megölte a versenyeket. Nem gond néha visszább lépni és elindulni egy másik irányba- Én örülök az új motornak végre nem ez a 70-es évek technikája fog az autókban dübörögni, hanem egy kicsit modernebb cucc.
2012. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Upsz most nézem ez is csak a megszokott kamu-live reklám. Ennyire nincs látogató? -.-
2012. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3

Sztem ha reklám lenne, akkor konkrétan kifejezné, de m1. Első voltam.

2012. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 MrPifta ***** válasza:
Engem nem érdekel, ha 330-cal vagy 120-al mennek fej fej mellett... Ugyanolyan izgalmas, sebességtől függetlenül. Az úszóversenyek is izgalmasak, függetlenül a sebességtől...
2012. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De akkor is, ezekkel a hülye motorokkal nem volna szinte semmi hangjuk már az autóknak... Börni bácsinak szerintem már elég volt ez a jó pár év az F1-ben, most már mennyen valahová, úgy is naponta kap már fenyegetéseket mindenkitől nemtudom hogy bírja 81 évesen.
2012. júl. 19. 20:50
 7/10 anonim ***** válasza:

"Börni bácsinak szerintem már elég volt ez a jó pár év az F1-ben, most már mennyen valahová"


Az öreg maga az F1, hová menjen?

:D


1,6-os V6 motorok. És? 20 éve még 1500-as soros motorjaik voltak, és a szabályzott turbóval képesek voltak 800 Le-t kipréselni magukból!

Maj dezekre is kitalálnak valamit!

2012. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. Börninek se tetszik, de az FIA hozza a szabályokat.

2. Max az első évben lesz ilyen nagy a lemaradás, 1-2 év és ugyanolyan gyorsak lennének.

3. Amíg nem jön le más oldalon el ne higyj semmi ilyen cikket az efegylájvnak. Szánalmas egy oldal.

4. A GP2 és a többi kategóriát is lassítják majd.

Amúgy nem a motor maga a baj hanem hogy leszabályozzák 650 LE körül majd +150 LE ERS. Na ez a k*rva nagy baj.

2012. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért baj? A 650 paci + 150 paci ERS az jóval több mint ami most van. Az ERS-et is tovább lehet használni, kb csak kanyarokban nem fogják nyomni ott nincs is értelme, a lassulást az aerodinamika kiherélése okozza, ami egyáltalán nem probléma, sőt.
2012. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8

A GP2-t meg a többi kategóriát nem fogják lassítani mert a FIA-nak a VB-ken kívül a többi sorozatba semmi beleszólásuk nincs. Nem szabhatják meg hogy a GP2-ben milyen autókkal menjenek, de nem is ők jelentik a gondot mivel most is az F1 10-15 mp-el gyorsabb. Inkább az olyan sorozatokon mint a Formula Nippon, meg az IndyCar amik csak 6-7 mp-el lassabbak az F1-nél és rájuk aztán végképp semmi ráhatása nincs sem az F1nek sem a FIAnak mert ezek nem F1-es nevelősorozatok. Megeshet az a szégyen hogy ők gyorsabbak lesznek az F1-nél eleinte, de sztem majd csak észbe kapnak és feljebb csavarják a motorokat az F1-ben ha ez a szégyen megesne.

2012. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!