Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mennyi esélyt láttok arra,...

Mennyi esélyt láttok arra, hogy Hamilton még ebben az évben VB lesz?

Figyelt kérdés
Olyat ne írjatok, hogy nincs már esélye, mert még mindig van neki.

2012. júl. 22. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen apró az esély. Szerintem Räikkönenig bezárólag van a vb harc.
2012. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 rémuralom ***** válasza:
Minimálisat. Bár Hamilton képes meglepetéseket okozni, azért idén sem lesz könnyű dolga, ha nem akarja, hogy magányosan érezze magát a négy évvel ezelőtti vb-címe.
2012. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem túl sokat
2012. júl. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert pl. 2007-ben is valahogy így állt Raikkonen, és szerintem senki sem gondolta volna az év közepén, hogy ő még VB lesz, és mégis összejött neki, bár igaz, hogy ez egy sokkal kiegyensúlyozottabb mezőny már.
2012. júl. 22. 18:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Most per pillanat nem sokat, de bármikor benne van 2-3 győzelem, amivel rögtön odakerülhet a top3-ba. Meglepetés lenne, de nem kizárt... százalékban? Hááát most kb 30%, de mondom ez két futamon belül is nagyot változhat.
2012. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
még 10 futam féltávnál vagyunk bármi lehet maximális pontszám 250 ami szerezhető bármi lehetséges
2012. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hát... Esélye van, de akkor bele kell húznia.
2012. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Ha belegondolok még 50% esélye maradt... Csak össze kell kapnia magát. :)

Ha nálunk nyerni tudna és folyamatosan Alonso előtt tud majd végezni,akkor hatalmas esélye van ! :) Bár így is... mert Lewis az ,aki soha sem adja fel!!!! :)

Ezért is szeretem annyira.. :)

2012. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a debütálása óta nagy szurkolója vagyok, mert elképesztően tehetséges pilóta, de szerintem ebben az évben nem ő lesz a világbajnok. Nem benne nem hiszek, hanem a McLaren-ben. Biztos vagyok benne, hogy fognak javulni, de ugyanúgy a többi csapat is, így nem sok esélyt látok arra, hogy ledolgozzák a hátrányt velük szemben... Ugyanakkor Lewis igazi harcos, az utolsó pillanatig küzdeni fog. Tartogat még ez a szezon neki 1-2 győzelmet remélhetőleg. :)
2012. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem látok rá nagy esélyt, de a dobogóig még felérhet.
2012. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!