Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A Forma-1-ben milyen himnuszok...

A Forma-1-ben milyen himnuszokat játszanak le a dobogón? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az F1-ben a dobogón milyen himnuszok szólnak?

Ugye két himnusz szól. És arra vagyok kíváncsi melyik ez a kettő. (pl. ha a győztes pilóta spanyol, akkor spanyol himnusz szól; ha a győztes pilóta autója német, akkor német himnusz szól; vagy amelyik országban versenyeznek, annak az országnak a himnusza szól)

Melyik két himnusz szokott szólni? Pontosabban kinek a himnusza szokott szólni?



2012. júl. 22. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
a pilóta és a csapat nemzeti himnusza szól.
2012. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csapat alatt a konstruktőröket értem.
2012. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Pl. ha Vettel nyer akkor a Német himnusz, és az osztrák, mivel osztrák a Red Bull csapat. 2007-ben ebből lett egy kis botrány, mivel nem az osztrák himnuszt játszották le, hanem az angolt, mivel Milton Keynes-ben van a főhadiszállásuk. Elég sértőnek találták...
2012. júl. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem mindig szól kettő himnusz. Pl ha Hamilton vagy Button áll a dobogó tetején, akkor csak a brit szól, mert a csapat és a pilóták is britek. de ha mondjuk Alonso nyer, akkor ugye szól a spanyol himnusz és mivel a Ferrari olasz, ezért második az olasz.
2012. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A futam elején a helyszínen van az adott ország himnusza is.
2012. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!