Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek milyen volt a...

Szerintetek milyen volt a 2012-es londoni olimpia megnyitója?

Figyelt kérdés
Nekem amúgy nagyon tetszett, jót nevettünk. Ép ezért kérdem nektek hogy tetszett?

#2012 #Nyári Olimpia #olimpia megnyitó
2012. júl. 28. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

nemtom azért negyed egykor már megjött a kedvem az alváshoz:)


jóhogynem 2-7 ig volt éjszaka

2012. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Többnyire kifejezetten látványos volt, főleg a fényjátékok nagyob tetszettek. Néha viszont kicsit unalmas volt (az a lassú himnusz-izé pl). A bevonulás végére viszont bealudtam, a láng meggyújtását már csak ismétlésen láttam. Volt néhány érdekes momentum, amin jót nevettem: Erzsébet királynő halálra unta magát, a német bevonulás alatt az idős fószer náci karlendításre emlékeztető mozdulatokkal "integetett" (de azt ha jól tudom jobb kézzel kell).
2012. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az amerikaiak miatt volt éjjel a megnyitó, mert ott akk volt délután 4-5 óra... hiába van Európában, mégis nekünk kell alkalmazkodnunk hozzájuk... pfff...

azért kíváncsi leszek h 4 év múlva mikor Brazíliában lesz az olimpia mennyire fogják figyelembe venni az európaiakat... megmondom: semennyire!

jah... és az is elég gáz volt h pont akk mutatták kívülről a stadiont mikor a magyarok vonultak fel!...

egyébként jó volt, bár éjfélkor már én is elaludtam... úgy h nem tudom mi történt utána...

2012. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszet, hogy ilyen későn volt. Én ráadásul nem is Magyarországon lakom, így 3-kor lett vége hajnalban, a végén már alig bírtam nyitvatartani a szemem. Szerintem a sportoloknak is sokáig tartott, még be sem fejzeték a megnyitót, de már látszott, hogy indulnak ki a stadionból elég sokan.. A megnyitó tetszett, bár szerintem nem volt annyira látványos, mint az előző olimpiákon. A mesés részt kihagytam volna a többi nagyon tetszet. Annyi, hogy lehetett volna kicsit több sporttal kapcsolatos dolog. A bevonulásnál mérges voltam a magyarokat alig mutatták, arra nem volt időm, hogy megnézem milyen ruhában vannak.
2012. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon jó volt a megnyitó, egyértelműen látványosabb, mint a pekingi táncolgatás.


A kései időpont meg nem az amcsik miatt volt szükséges, hihetetlennek tűnhet, de nem mindenről ők tehetnek...


Fél 10-10 körül kezdődött a megnyitó, Londonban akkor volt fél 9-9, tehát akkor kezdett el sötétedni, a fényjátékok és a tűzijátékok meg sajnos csak sötétben látványosak ugye...

2012. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt még láttam, amikor bejött Kenneth Branagh... Aztán, amikor felébredtem, pont a thaiföldiek vonultak.


Ennyire izgalmas volt a megnyitó :D

2012. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett,foldg mert eloben lehettem ott! Ami nekem nagyom tetszett, Mr Bean,es a Vangelis,amikor meggyujtottak az olimpiai langot,es hat a tuzijatek felejthetetlen volt!!
2012. aug. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!