Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Van esélyem arra, h még...

Van esélyem arra, h még olimpikon lehessek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, hosszabb távon nem sportoltam, vagy legalábbis nem versenyszerűen. Van esélyem arra, ha most nekiállok, akkor kijussak olimpiára? -kiindulva abból, h a mostani londonin is indul egy 72 éves fószer...
2012. júl. 30. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ilyen ülő sportokban, mint lövészet vagy ez a lovas akármi még elindulhatsz, de legalább vagy 5 év kell mire olimpiai formába hoznád magad akármilyen sportágban. de az esély hogy olimpiára te még valaha kijuss kb 1-2%. max ha tényleg felteszed rá az életed mostantól.
2012. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

semmi esélyed sincs


1. azt se tudod mit sportolj

2. ahhoz, hogy olimpikon legyél, erre kell feltenni az életed, nem pedig a közvetítések alatt ábrándozni az olimpikonságról...


hogy értsd, az egyik judós srác évi 460 edzést nyom le, ez majdnem napi 2 edzés naponta. Ez 4 éven át, és még nem biztos az érme se, a kijutása se (mert sokan edzenek ennyit, de csak kevesen jutnak ki)

2012. júl. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden profi sportoló napi 2 edzést szokott csinálni még én is pedig 15 éves vagyok, Amúgy nem igen ha csak nem vagy valami szuper tehetség vagy talán mondjuk lovaglásba mert ott még 50 fölött is kijuthatsz.
2012. júl. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár kicsit félreértelmeztetek. Amúgy abszolut egyetértek veletek, a tornászok is szinte ovodában kezdik a pályafutásukat. A kérdésem olyan sportokra vonatkozott, mint pl.: a curling, ahol 25-27 évesen is fiatalnak számít az ember. (Lásd, a magyar curling válogatott tagja Béres Alexandra is, aki lássuk be nem mai csirke :)
2012. júl. 31. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:
curlinges lehetsz ráadásul azt sokkal kevesebben sportolják mint az úszást vagy futást.
2012. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!