Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Kik azok, akiket mostanság az...

Kik azok, akiket mostanság az M1-en reklám előtt látunk keresztnevekkel, fekete-fehér fotóval?

Figyelt kérdés
...Napok óta gondolkozom ezen. Hogy kik ők?

2012. júl. 31. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan mintha bűnözők képeit mutogatnák:DD Am elvileg mindenki feltölthetett képeket és így random kerülnek be.
2012. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Pontosan... Bárki feltlthet megáról képet odaír egy nevet meg egy várost és véletlenzerűen besorsolják a TV-be
2012. aug. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

De mi az értelme?????

És akkor mi van, ha ott látom a szomszédom? Híres lesz?

2012. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én azt hittem h olyaka mutogatnak akik meghaltak :'D de annak legalább lenne valami kicsi de nagyon kicsi értelme!

Ami meh most megy az no comment.... :D

2012. aug. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hah, ezt akartam én is épp most megkérdezni. :D Hova lehet amúgy képet feltölteni, h bekerüljek én is a téééééééééévéééééééééééééébe? :D
2012. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!