Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hol tudok jegyet venni az...

Hol tudok jegyet venni az olimpiára?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy már lassan 2 hete Londonban dolgozom, és mindenképpen el szeretnék menni a vasárnap esti magyar kézimeccsre támogatni a csapatot. De attól félek, hogy lekéstem a jegyvásáást mert a hivatalos oldalon nem elérhető. Kérlek segítsetek, csak 4 évente van olimpia, és most lehetőségem is van( mivel itt vagyok Londonban) hogy elmenjek!!!!
2012. aug. 1. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
szia kicsit későn jutott eszedbe, én tavaly tavasszal néztem jegyeket, de már akkor elfogyott! esetleg valaki maszekba árulja a stadion előtt 10xes áron, vagy a neten.
2012. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már lekésted..Én is az utolsó pillanatban tudtam csak jegyet venni. De pechemre nem fogok tudni elmenni,mert azon a napon kell hazamennem temetésre. Na nekem is szívás nemcsak neked.
2012. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha valaki árul jegyet és olvassa ezt az legyenszíves írjon egy üzenetet! Fontos lenne!!:)
2012. aug. 1. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 22:06

Írtál nekem prívát üzenetet. Kicsit későn szóltál,mert már megígértem hogy oda adom az egyik angol kollégámnak..Éppen tegnap beszéltünk róla a munkahelyemen. (sajnálom, pedig egy magyarnak örömmel adtam volna..)

2012. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rálicitálok:D És szurkolnék helyetted is a magyar csapatnak!:)
2012. aug. 1. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!