Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szóltok, hogy folyamatosan...

Mit szóltok, hogy folyamatosan fikázza az olimpikonjainkat az egyik magyarországi kisebbség?

Figyelt kérdés

Gyurta Daninak nagyon sokan beszóltak a médiában, itt is volt már kérdés. Legutóbb a szintén kisebbségi Bochkor szólt be a női tőrvívást közvetítőnek, hogy pofon vágta volna, mert meg volt hatódva a győzelmen. Ezért az 1987-es olimpikon társai közleményben el is ítélték Bochkort.


Miért csinálja ezt a világon mindenütt leggyűlöltebb kisebbség? Az ember kezdi megérteni Hitlert.



2012. aug. 4. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Mit foglalkozol luzerekkel?

Ebből is látszik, h Bochkor egy kalap szart nem ér.

Mibe, h nekem nem merte volna ezt mondani?

Szerencsétlen csicska.

2012. aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Bochkor egy hülye nagyképű bunkó, aki mindent megtesz azért, hogy növelje a hallgatottságát, és most is elérte, hogy róla beszélünk. De ehhez a kisebbségnek semmi köze.
2012. aug. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én pont lesz..om mit gondol vagy mit mond,én büszke vagyok az OLIMPIKONJAINKRA.
2012. aug. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Buchkor évszázados lúzer bármelyik magyar olimpiai bajnokhoz képest. (De még a vivást közvetító csajhoz képest is, aki nem mellesleg világbajnok vivó.)


Tisztelet és dicsőség minden olyan magyar sportolónak aki dicsőséget hozott Magyarországnak.

2012. aug. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Ne érdekeljen ilyen emberek véleménye mint a Bochkor meg társai. Kik ők az olimpikonokhoz képest, hogy egyáltalán odafigyeljenek rájuk? Senkik.
2012. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez pusztán irigységből fakad. Bochkor nem bírja elviselni, hogy épp nem vele foglalkozik mindenki. Szánalmasak, ezzel csak magukat minősítik.

Az olimpikonok kisujja többet ér ezeknél, és ezt valahol ezeket az idióta médiamajmok is tudják, azért kapálóznak most.

2012. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Irigység.Majd akkor fikázza őket,ha ő is elért annyit,mint ők.Szánalmasak,Update Norbival együtt(égünk az Olimpián féle bölcselet..).
2012. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ezek a véglények, bunkók és primitívek! Abból áll a műsor, hogy másokat fikáznak és pocskondiáznak a nagyképű szövegeikkel.Ha véletlenül odakapcsolok, ahol ezek vannak, fizikai rosszullétem van! Persze a sok agymosott embernek ők "isten"! Vérlázító, hogy ezeket még média közelébe engedik! Többet ártanak Magyarországnak,mint pestis és sáskajárás együtt!

Én büszke vagyok az Olimpikonjainkra és bármelyik magyar honfitársunkra aki tudása és tehetsége alapján lett híres!

2012. aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

figy, melyik kisebbségre gondolsz konkrétan?


na meg kérdésem enne a kérdezőhöz, hogy ő mennyire van benne ezekben a körökben .... ugyanis ez így kívülről mind szép és jó, de én azt valószínűsítem, hogy fogalma sincs az élsporttal járó rengeteg mocsokról, szennyről, amelyek persze tabuk, és ugyan fű alatt sokan tudják, mégse tud nyíltan kiderülni.

Mesélni meg nem akarok konkrét eseteket, mert aztán még "rágalmazok", na de kíváncsi lennék tehát, hogy a kérdés feltevője mennyire van benne az élsportban !!!???

2013. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!