Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » F1-ben miért nincs valami...

F1-ben miért nincs valami bónusz futam, ahol sorsolnak, hogy ki melyik autóban üljön?

Figyelt kérdés
Nyílván nem úgy, hogy VB pontokat osztanak, csak úgy szórakozásból! Vagy úgy már minden nagy pilótának oda lenne a nagy presztizse?
2012. aug. 4. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem tetszenek a verdák közti differenciák, nézz nascart.
2012. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy nem tetszik, de azért megnéznék egyet... Szerintem nézőket is vonzana rendesen
2012. aug. 4. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet :) Szerintem úgy lenne igazságos, ha mindenki ugyanolyan autóban ülne, de nem csak egy bónuszkör erejéig, hanem mindig. :P
2012. aug. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így is halálra dolgozzák a csapatok magukat, hidd el nem kell nekik még 1 futam annak ellenére, hogy a nézők szeretnék.
2012. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így is ki vannak, nem még hogy valahol bohóckodjanak, ráadásul nem is lenne olcsó mulatság. Az agyonfizetett pilótáknak biztos tetszene de a háttér dolgozóknak nem.
2012. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd kiadják a technólogiát egy másik csapat által fizetett pilótának nem ? -.-"
2012. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az F1 nem csak arról szól, hogy ki milyen jól vezet. Itt ugye a csapatok is kapnak pontokat tehát ők is versenyeznek így a megengedett lehetősgeikhez képest természetes, hogy pénzük és tehetségük arányában minnél jobb autót építenek. Ha egyforma autókban ülnének ugyan azok a versenyzők az már nem F1 lenne.
2012. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!