Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Nézitek az olimpiát?

Nézitek az olimpiát?

Figyelt kérdés
én most is nézem:)
2012. aug. 5. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Mint állat. Szabadságot is úgy vettem ki, hogy végignézhessem.


Az nem érdekel, hogy mindenki doppingol, egyszerűen csak tetszik, hogy pár percig belepillanthatok sokféle sportágba, és láthatok embereket, akiknek az egész életük az adott sportágról szól.

Megnézem az alkatukat, az ügyességüket, a kitartásukat, a technikájukat. :)

2012. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ráadásul mivel mindenki doppingol így ugyanannyi eséllyel indul mindegyik, szóval olyan, mintha senki sem doppingolna
2012. aug. 5. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért ez a mindenki doppingol ez egy kicsit túlzás. Mert míg egy futóversenynél sokat számít a dopping egy lövészetnél, vagy műugrásnál, szinkronúszásnál nem az számít, hogy doppingol e
2012. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lövészetnél? Nagyon is számít.

Szerekkel manipulálni lehet a reakcióidőt, csökkenteni a kézremegést, szóval ott is lehet min javítani.


Hogy mindenki doppingol, és ezért olyan, mintha nem doppingolna, megint nem oké, hiszen az USA-ban valószínűleg jobb gyógyszereket fejlesztettek ki és alkalmaznak, mint mondjuk Kenyában vagy kis hazánkban.

2012. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én amikor ráérek szoktam nézni.
2012. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!