Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Kik kommentálják most Pars...

Kik kommentálják most Pars döntőjét?

Figyelt kérdés
az egyik férfi rettenetesen idegesítő számomra, nem csak a hangja, hanem amiket össze-vissza beszél. Ki ez?
2012. aug. 5. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon idegesít, ezt a döntőt akarjuk nézni és nem is azt közvetítettek, hanem síkfutást. Szerintem nagyon elcseszték, hogy 2 kommentátor van.
2012. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az egyik pasival semmi bajom de a másik olyan tudálékos hangon beszél, és annyi hülyeséget
2012. aug. 5. 22:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Utána néztem ki az: Deák-Horváth Péter (de bocsánat ha tévedek) de ha nem fejezi be... Nagyon idegesít és kit érdekel a futás most komolyan?
2012. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ez ilyen öreg? basszus azt hittem kb 20 éves, olyan buzgón nyomatja és próbál mindig okosabbat mondani, mint a másik...szegénynek se hangja, se szaktudása, minek kommentál?
2012. aug. 5. 22:42
 5/10 anonim válasza:
Deák-Horváth Péter és Szabó Gábor
2012. aug. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MrPifta ***** válasza:
az Eurosporton jobb a kommentár...
2012. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szabó gábor az eurosporton dolgozik...

sztem jó kommentár, ért hozzá, nem úgy mint a gundel meg a knézy, és nem olyan nyálas a hangja sem, de emellett különleges orgánuma és hanghordozása van, ami színt visz a közvetítésbe.

2012. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szabóval nem is volt bajom, csak a másikkal
2012. aug. 6. 23:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Melyiknek van a fiatalosabb hangja? Mert engem szemely szerint az irritált. Deák-Horváth Péter elég koros, tehát neki lehet az idősebb hangja. Akkor Szabó volt az aki hülyeséget beszélt és olyan idiótán kiabált és kicsit elragadtatta magát, a futás ELŐFUTAMOTon és nem is a kalapácsvetés döntőjével foglalkozott.
2012. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg ugyanaz volt amikor a kettő közül fiatalabb, idegesítőbb hangú, úszást közvetítet magyar váltóval is és elfejtette elmondani a nevüket, mert csak a végén voltak és buzgón nyomatta az első két helyen álló versenyt és a többi ország versenyzőit egytől egyig felsorolta. Istenem az is nagy dolog, hogy egy olimpiai döntőbe bejut az is nagy dolog, és rajuk kívül mindenki más nevét elmondja.
2012. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!